Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Barjeras – kā tās var palīdzēt mūsu ikdienā?

Barjera (Image by Andrzej Rembowski from Pixabay)

Barjera (Image by Andrzej Rembowski from Pixabay)

Daudziem no mums pirmās asociācijas vārdam “barjeras” ir - tās mūs ierobežo, traucē un lieki sarežģī dzīvi. Tomēr, pasaulei attīstoties, arvien intensīvāka kļūst arī cilvēku un transporta līdzekļu plūsma, un rodas nepieciešamība ieviest dažādas tās drošības, kontroles un ierobežošanas sistēmas. Piekritīsit taču, ka ne visi viesi ir vēlami mūsu mājās vai uzņēmumā.

Lai risinātu cilvēku un transporta piekļuves kontroles problēmu, mūsdienās ir pieejamas daudzveidīgas tehnoloģijas. Tagad tās visas aplūkojamas vienuviet, jo Latvijas uzņēmums Consumo ir izveidojis mājas lapu Barjeras.lv, kur plašā sortimentā pieejami dažādi piekļuves kontroles risinājumi gan mājai, gan uzņēmumam un pilsētvidei.

Kādi tad ir populārākie kontroles līdzekļi un kā tie varētu palīdzēt jūsu ikdienā?

Automātiskās barjeras – kārtībai un drošībai

Automātiskās barjeras mūsdienās ir neatņemama sastāvdaļa modernai un efektīvai kārtības uzturēšanai un privātuma nodrošināšanai gan publiskajās autostāvvietās, gan uzņēmumu un privātīpašumu teritorijās. Tās ir ideāls risinājums, ja nepieciešams ierobežot piekļuvi teritorijai un nodrošināt cilvēku un infrastruktūras drošību.

Pastāv vairāki barjeru veidi – sākot ar pašiem vienkāršākajiem mehāniskajiem modeļiem, līdz pat inteliģentajām automātiskajām barjerām ParkPlus, kuru uzraudzību, vadību un konfigurāciju iespējams veikt attālināti, izmantojot vienkāršu tīmekļa pārlūku.

Daudzas barjeras ir aprīkotas ar kodu, caurlaides karti, magnētisku žetonu vai citu piekļuves veidu, kas pasargā īpašumu no nevēlamiem viesiem, sniedzot piekļuvi tikai cilvēkiem ar atļauju. Barjeru lietotāju ērtībai lieliskas ir arī tālvadības pultis. Tāpat speciālisti iesaka papildus aprīkot barjeru arī ar signāllampu, kas mirgo un piesaista uzmanību barjeras atvēršanas un aizvēršanas laikā, ka arī LED gaismām, kas ievērojami paspilgtina barjeru.

Satiksmes un drošības kontrolei lielisks palīgs būs arī transportlīdzekļu numuru zīmju nolasīšanas sistēmas, kas automātiski atpazīs un ielaidīs teritorijā tos uzņēmuma darbinieku un klientu transporta līdzekļus, kam šāda piekļuve ir atļauta.

Veramo un bīdāmo vārtu automātika – jūsu ērtībām

Vēl kādu laiku atpakaļ vārtu automātika tika uzskatīta par greznību un liecināja par tās īpašnieka prestižo statusu. Taču šodien, kad automatizētās iekārtas pārliecinoši integrējas mūsu dzīvē, automatizācijas risinājumi kļūst arvien pieejamāki un pieprasītāki.

Vārtu automātikas sistēmas (gan veramajiem vārtiem, gan bīdāmajiem vārtiem) uzstāda privātmājās, lauku un dārza īpašumos, garāžās, tirdzniecības un rūpniecības ēku teritorijās, nodrošinot aizsargātu, maksimāli komfortablu un viegli kontrolējamu piekļuvi īpašumam. Turklāt tās krietni samazina slodzi uz vārtu konstrukciju, pagarinot to ekspluatācijas laiku. Daudzie ieguvumi, ko nodrošina vārtu automātika, kļūst acīmredzami jau tūlīt pat pēc uzstādīšanas!

Stāvvietu barjeras

Daudzi rezervēto stāvvietu īpašnieki droši vien ir saskārušies ar nepatīkamo situāciju, kad kāds cits autovadītājs jau atkal nav respektējis skaidri salasāmo norādi un novietojis savu transporta līdzekli jūsu vietā. Kamēr mūsu sabiedrības apzinīguma līmenis vēl nav tiktāl izaudzis, vienkāršāk ir ietaupīt savu laiku un nervus, uzstādot vienkāršu un slēdzamu stāvvietas barjeru.

Stabiņi, bolardi, “guļošie policisti” – satiksmes drošības kontrolei

Barjeras.lv lapā noderīgus produktus atradīs arī tie, kuru pienākums ir rūpēties par cilvēku un satiksmes plūsmas kontroli un satiksmes drošību publiskā un arī privātā teritorijā – gan remontdarbu laikā, gan pastāvīgi.

Pieejami dažādi noderīgi un asprātīgi risinājumi, lai:

  • piespiestu palēnināt tempu pārāk steidzīgus autovadītājus – ātruma slāpētāju, auto riepu atdures, “guļošie policisti”;
  • novirzītu auto un cilvēku plūsmu – dažādu veidu stabiņi, bolardi, konusi, barjeras, lentes, ķēdes, zīmes;
  • brīdinātu par šķērsli vai ceļa malu tumsā – atstarojošie stabiņi.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...