Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Bēru organizēšana – kā neapjukt grūtā brīdī

Photo by David Monje on Unsplash

Photo by David Monje on Unsplash

Tuva cilvēka nāve izsit no sliedēm ikvienu. Jebkurš var apjukt, saskaroties ar traģisku notikumu, turklāt katrs sēras izdzīvo citādāk. Ja vienam palīdz rosīšanās un dažādu jautājumu kārtošana, lai novērstu domas, tad citam nepieciešams pabūt ar sevi un savām domām.

Tomēr bēres jebkurā gadījumā ir jārīko, turklāt saskaņā ar nelaiķa vēlmēm un citiem kultūrā un ģimenē svarīgiem pieņēmumiem. Svarīgi ir šādā brīdī spēt tūlīt pēc tuvinieka nāves iestāšanās sazināties ar apbedīšanas biroju, kurā konsultanti sniegs nepieciešamo palīdzību bēru organizēšanā un mirušā dokumentu noformēšanā. Laba apbedīšanas aģentūra nodrošinās, lai gan gatavošanās bērēm, gan pašas bēres noritētu cieņpilni un gludi, kas ļaus tuviniekiem tik smagā brīdī dažādu problēmu netraucētiem sarast ar zaudējuma radītājām izjūtām.

Ko profesionāls un iejūtīgs apbedīšanas birojs veiks Jūsu vietā?

Dokumentu noformēšana

Apbedīšanas biroja darbinieki veiks visas nepieciešamās dokumentācijas sagatavošanu: gan nāves konstatācijas noformēšanu, miršanas apliecības noformēšanu, nepieciešamo medicīnas dokumentu sagatavošanu. Apbedīšanas biroja “Dievs Svētī” darbinieki konsultēs arī par apbedīšanas pabalsta noformēšanu un apbedījuma vietu labiekārtošanas un pieminekļu uzstādīšanas līgumu slēgšanu.

Mirušā transportēšana

Neatkarīgi no mirušā atrašanās vietas, Latvijā vai ārzemēs, tas būs jāved uz morgu un pēcāk uz klienta izvēlētu kapsētu. Arī to noorganizēs un izdarīs apbedīšanas birojs.

Bēru ceremonijas sagatavošana un organizēšana

Neatkarīgi no tā, vai paredzēts mirušo kremēt vai apbedīt kapos, pirms tam parasti tiek veikta atvadu ceremonija mirušā piemiņai. Gan ar kremāciju, gan bēru ceremoniju un itin visus ar nelaiķa apbedīšanu saistītos jautājumus, kapa rakšanu ieskaitot, var uzticēt apbedīšanas birojam. Pēc klienta vēlmēm, apbedīšanas birojs “Dievs Svētī” nodrošina visu reliģisko konfesiju garīdznieku klātbūtni atvadās, kā arī pilsoņu sēru ceremoniju vadītāju pakalpojumus.

Dzīves laikā noslēgts līgums

Ir iespējams arī noslēgt līgumu dzīves laikā, lai savlaicīgi parūpētos par bērēm un turpmāku apbedījuma vietas uzkopšanu. Tādā veidā iespējams tikt pie drošas pārliecības, ka neizbēgamais notikums kaut kad nākotnē tiks noorganizēts tieši tā, kā nelaiķis to būtu vēlējies.


Piedāvājumi un atlaides apbedīšanas pakalpojumiem

Parasti bēru pakalpojumi saistās ar lieliem izdevumiem, turklāt tie parasti ir negaidīti. Tomēr iejūtīgs un atsaucīgs apbedīšanas birojs piedāvās gandarījošu risinājumu jebkurā situācijā. Viens no variantiem ir bēru izdevumu kreditēšana jeb maksājuma atlikšana laikposmā no 6 mēnešiem līdz 3 gadiem. Tāpat “Dievs Svētī” piedāvā īpašus piedāvājumus pensionāriem un maznodrošinātajiem. Tie, kuriem ir interese, kādi šie piedāvājumi ir, ir laipni aicināti sazināties ar apbedīšanas biroja “Dievs Svētī” pa bezmaksas diennakts konsultāciju tālruni.