Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Bezvadu signalizācija – vienkāršākais risinājums mājokļa drošībai

pixabay.com

pixabay.com

Dodoties ceļojumā vai vienkārši vēlāk aizkavējoties ārpus mājas, var rasties bažas par privātīpašuma drošību. Nevienam nav vēlmes atgriezties mājās pēc ceļojuma vai vienkārši vēlākā vakarā, un atklāt kāda nepatīkama notikuma sekas savā īpašumā. Par ko mēs visvairāk baidāmies sava mājokļa drošībā? No ielaušanās un no ugunsgrēka.

Signalizācijas vai ugunsdrošības sistēmas uzstādīšana saistās ar kaut ko sarežģītu, kas paņems jūsu laiku un kaut kādā veidā sabojās jūsu īpašumu. Jāvelk vadi, jāurbj, jāorganizē uzstādītāju darbs un kas viss vēl ne. Tomēr tie ir maldīgi pieņēmumi, jo 21. gadsimtā apsardzes un īpašuma drošības jomā ir radītas mūsdienīgas tehnoloģijas un vienkārši, lietotājam draudzīgi drošības vadības risinājumi. Vienkāršākais no tiem — bezvadu signalizācija.

Kā darbojas bezvadu signalizācija?

Ļoti vienkārši – bez vadiem un ar attālinātu drošības ierīču vadību jūsu telefonā. Bezvadu signalizācijas komplektā ietilpst šādas ierīces:

  • Sistēmas bloks, kas darbojas gan ar elektrību, gan bateriju dubultai drošībai (ja, piemēram, mājā pazūd elektrības padeve)
  • Drošības magnēti durvīm un logiem
  • Kustību sensors, kas reaģēs uz kustību telpā vai tās daļā
  • Bezvadu dūmu detektors.

Nekam no tā nav nepieciešami vadi. Ja nepieciešams, komplektā iespējams iekļaut arī tvana gāzes vai ūdens noplūdes detektorus, novērošanas kameras vai ko citas ierīces un papildus funkcijas tieši jūsu mājokļa drošībai. Vienā sistēmas blokā var iekļaut līdz 32 ierīcēm, kas nozīmē, ka var aprīkot visu māju, neatkarīgi no stāvu vai istabu skaita.

Kā iegūt bezvadu signalizācijas komplektu?

Zvanot pa telefonu apsardzes uzņēmumam “Security.lv”, kopā ar operatoru izlemsiet, kāda veida drošības pasākumi nepieciešami tieši jūsu mājoklī un tieši jūsu vajadzībām, un izveidosiet savu drošības paku, ko saņemsiet ar piegādi tieši jums.

Saņem un uzreiz uzstādi pats!

Esam pieraduši jau dažādas ierīces pasūtīt preces interneta veikalos un saņemt tās pa dažādiem piegādes kanāliem. Līdzīgi ir ar “Security.lv” piedāvāto bezvadu signalizācijas ierīci: pēc tās saņemšanas to var sākt lietot uzreiz!

Lai uzstādītu bezvadu signalizāciju, nepieciešamas tieši divas lietas:

  1. Saņemtā ierīce (drošības panelis, kustību sensors, dūmu detektors un jebkas cits, kas iekļauts jūsu komplektā).To klients var piestiprināt sev vēlamajā vietā pats, pieskrūvējot vai pielīmējot – nekādu vadu!
  2. Security.lvapsardzes sistēmas lietotne jūsu telefonā ar iestatīto piekļuves kodu. Līdzīgi kā ar bezvadu signalizācijas ierīci, arī lietotne klientam nav jākonfigurē, to nodrošina apsardzes uzņēmums klienta vietā pēc vajadzībām un vēlmēm. Ja rodas nepieciešamība pēc papildus iespējām vai iestatījumiem – vienkārši jāzvana un to konfigurēs apsardzes uzņēmums.

Vai lietotnē var piekļūt tikai vienam objektam?

Lietotnē iespējams redzēt un pārvaldīt drošības ierīces visos klienta īpašumā esošajos objektos: gan privātmājā, gan dzīvoklī, gan vasarnīcā vai vasaras mājā. Attālināti caur vienu lietotni iespējams sekot visiem objektiem, kuros ir uzstādīti detektori un citas ierīces. Tas nozīmē dubultu kontroli – situācijai īpašumā seko gan apsardzes dienests, gan arī klients pats (vai viņa deleģēta persona, piemēram, pārējie ģimenes locekļi).

Bezvadu signalizācija ir pavisam vienkāršs un mūsdienīgs risinājums, kā rūpēties par īpašuma drošību – pret ielaušanos, ugunsgrēkiem, ūdens vai gāzes noplūdēm un jebko citu, kas varētu radīt bažas.