Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Brīdinājums autobraucējiem un satiksmes ierobežojumi

Satiksmes ierobežojumi un slidens ceļš, Photo by Sangga Rima Roman Selia on Unsplash

Satiksmes ierobežojumi un slidens ceļš, Photo by Sangga Rima Roman Selia on Unsplash

Brīvdienās dodoties ārpus pilsētām, autobraucējiem jārēķinās, ka, turpinoties atkusnim, īpaši sarežģīti braukšanas apstākļi var veidoties uz ceļiem ar grants segumu, kas ziemā tiek uzturēti ar sniega kārtu. Šo ceļu bīstamos posmus pēc nepieciešamības rievo un kaisa ar smilti, taču šādos apstākļos tas nav efektīvi, jo kūstošais snigs un lietus noskalo smiltis no ceļa, bet rievojums izkūst, informē VSIA Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa un Satiksmes informācijas centrs.

Autobraucējiem jārēķinās, ka grants autoceļi atkusnī var būt ļoti slideni, jo kūstošais sniegs un lietus veido ledus kārtu. Jāņem vērā tas, ka ceļa stāvoklis šādos apstākļos var mainīties ļoti strauji.

Tiem, kas ikdienā pārvietojas pa šādiem autoceļiem, ir jābūt gataviem ziemas braukšanas apstākļiem, tai skaitā atkusnī, un atbilstoši jāaprīko autotransporta līdzekļi, nepieciešamības gadījumā lietojot riepas ar radzēm. Aicinām izvēlēties braukšanas apstākļiem atbilstošu ātrumu un braukšanas stilu. Ļoti uzmanīgiem šajos laika apstākļos ir jābūt arī gājējiem un velosipēdistiem.

Meteorologu prognozes liecina, atkusnis turpināsies līdz nākamās nedēļas sākumam, kad pakāpeniski gaisa temperatūra kļūs zemāka.

Ceļiem ar grants segumu pārsvarā ir C uzturēšanas klase, un MK noteikumi neparedz šo ceļu kaisīšanu un rievošanu visā garumā, bet tikai bīstamos posmus. Tomēr, ņemot vērā pašvaldības lūgumus, LVC reģionālā nodaļa var dot uzdevumu VAS Latvijas autoceļu uzturētājs rīkojumus veikt ziemas uzturēšanas darbus uz C klases ceļiem arī citos posmos. Vairāk par valsts ceļu uzturēšanu ziemā šeit: https://lvceli.lv/celu-tikls/buvnieciba-un-uzturesana/celu-uzturesana/.

Aicinām ziņot par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem vai citiem ar satiksmi un ceļu stāvokli saistītiem novērojumiem VSIA Latvijas Valsts ceļi pa diennakts tālruni 80005555, kā arī uzņēmuma Twitter un Facebook kontos.

Satiksmes ierobežojumi Dzirnavu ielā

Saistībā ar ceļu satiksmes tehnisko līdzekļu uzstādīšanu būvdarbu veikšanai no 18. decembra līdz 23. decembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Dzirnavu ielā, posmā no Satekles ielas līdz Turgeņeva ielai, un Dzirnavu ielas un Turgeņeva ielas krustojumā.

Darbu veicējiem pilnsabiedrībai “BERERIX” uzdots nodrošināt ceļa zīmju izvietošanu, nodrošināt iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas minētajos ielas posmos) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī operatīvā transporta satiksmi.

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...