Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Būvgružu izvešana – kas jāzina par konteinera pasūtīšanu?

www.aivus.lv Konteineri

Tādi darbi kā mājas celtniecība, remontdarbi vai teritorijas tīrīšana parasti nāk komplektā ar lielu daudzumu atkritumu, kurus nav iespējams vienkārši sabērt maisiņā un izmest tuvākajā miskastē. Vēl sliktāk – iedomāties “pa kluso” tos aizvest uz mežu.

Šajos gadījumos nepieciešams pasūtīt speciālu konteineru, kas paredzēts būvgružiem. To piegādās tukšu un pēc tam pilnu aizvedīs speciāla kompānija, kas rūpējas, lai būvgruži nonāktu īstajā vietā.

Kas jāizdara pirms konteinera pasūtīšanas?

Pasūtītājam ir pienākums nodrošināt konteinera izvietošanas atļauju. Uzņēmums konteineru tikai atvedīs un aizvedīs – to kurā vietā konteiners drīkst stāvēt un cik ilgi ir jāsaskaņo pasūtītājam.

  • Ja konteiners tiek izvietots uz ceļa braucamās daļas, gājēju celiņiem vai zaļajā zonā, tad tā novietošana jāsaskaņo ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
  • Ja tas tiek novietots uz zālāja daudzdzīvokļu namu pagalmos – mājas pārvaldnieks lūgs uzrakstīt garantijas vēstuli, kurā būs jānorāda, ka zaļā zona vai puķu dobes netiks sabojātas.
  • Ja remonts notiek privātajā pagalmā vai privātmājā, nekādas atļaujas nav nepieciešamas.

Ko ir atļauts izmest konteinerā?

Konteineros drīkst ievietot: būvgružus, koka materiālus, smiltis, zemi, mēbeles, sadzīvē radušos atkritumus.

Ko nedrīkst izmest konteinerā?

Konteineros nedrīkst ievietot: auto riepas, azbesta materiālus (šīferi), stiklu, krāsu bundžas, sadzīves ķīmiju. Konteinerā ievietotos atkritumus un būvgružus aizliegts dedzināt.

Cik ātri jāpiesaka konteiners un cik ilgi to varēs izmantot?

Kompānijā “Aivus“ konteinera piegāde jāpiesaka vienu dienu iepriekš. Konteineri ar tilpumu 2,5 un 5 m3 stāv divas dienas, par katru papildus diennakti jāmaksā eiro, savukārt konteineri ar tilpumu 8 un 10m3 stāv nedēļu un pēc tam par katru papildus diennakti jāmaksā eiro.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...