Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Cēsu Svētā Jāņa baznīcas torņa gaismu performance – noskaties video!

Cēsu Svētā Jāņa baznīcas tornis, Foto:1188

Vidzemes pērle Cēsis ir kļuvusi vēl pievilcīgāka - Cēsu pilsētas lepnums – restaurētā Cēsu Svētā Jāņa baznīca ir ieguvusi savu spozmi un lepni slejas pār pilsētas ainavu, turklāt tagad tā priecēs ik nedēļas nogali.

Pirmoreiz baznīca iemirdzējās Cēsu pilsētas svētku laikā un gaismu izrāde kombinācijā ar iespaidīgo mūziku patiešām aizrāva elpu. Un radās skaidra sajūta, ka ar vienu reizi nepietiks – te atgriezīsimies atkal, lai uz mirkli, elpu aizturējuši, noraudzītos brīnumainajā izrādē. NOSKATIES VIDEO!

Savukārt gada nogalē, uz Adventa laiku baznīca ir iemirdzējusies jaunā - svētku noskaņā - pavisam citā muzikālā un gaismu izpildījumā. Noskaties pievienoto video. Cēsu Svētā Jāņa baznīca iemirdzēsies Adventa noskaņās katru svētdienu līdz Zvaigznes dienai plkst.17.00, 17.30, 18.00, 18.30, 19.00, 19.30, 20.00, 20.30, 21.00


Turklāt Cēsu apkaimē ir vēl virkne skaistu vietu, ko redzēt - mazpilsētas šarmantās ieliņas, viduslaiku pils ar parku un strūklakām, krāšņas dabas takas tuvākajā apkaimē, Gauja, ezeri, laivošana, ziemā - slēpošanas prieki, neskaitāmi kultūras pasākumi un galvebais - cilvēki, kuri te dzīvo! Cēsis patiešām ir jāizbauda! brauc ciemos!

Ko vēl iesakām apskatīt tuvumā:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...