Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Cik daudz naudas var nopelnīt ar TikTok?

Felipe Garbiels, 1188 Play ekrānšāviņš

Felipe Garbiels, 1188 Play ekrānšāviņš

Nav noslēpums, ka atraktīvais brazīlietis Felipe Gabriels ir populārs arī Instagram un TikTok platformās. Par pēdējo gan viņam ir dalītas sajūtas, jo ļoti grūti esot paredzēt, kāds saturs tur būs pieprasīts. Dažkārt gadās, ka filmējot un apstrādājot saturīgu video tiek pavadīta visa diena, bet skatījumu skaits salīdzinoši niecīgs, bet citreiz savukārt – pāris sekunžu "muļķības" gūst negaidītu atsaucību.

Pašlaik Felipem TikTokā ir aptuveni 28 tūkstoši sekotāju, kas ir diezgan maz salīdzinājumā ar viņa komandas biedriem – jauniešiem no “TikTok mājas”, kas tai lietai pieiet sistemātiski, profesionāli, un arī gūst vērā ņemamus ienākumus.

Šajā pavasarī Felipe ir apņēmies savas TikTok pozīcijas būtiski uzlabot, katru dienu ievietojot divus video un vienu live. Ja viss noritētu pēc labākā scenārija, Felipem būtu iespēja nopelnīt līdz pat diviem tūkstošiem eiro mēnesī. Bet kā būs realitātē, rādīs laiks – ar TikToku līdz galam nekad neko nevar zināt.

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Felipi pārsteidz, cik lielu naudu iespējams nopelnīt mērķtiecīgi un aktīvi darbojoties TikTok.

Skatieties arī:

Felipe Gabriels atgriežas Latvijā

Felipe remdē skumjas Brazīlijas karstajās ballītēs

Felipe izbauda helikoptera lidojumu virs Rio

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...