Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Cik izmaksā skaistumkaralienes Jūlijas Djadenko ekskluzīvais dzīvoklis Cīrihē?

Jūlija Djadenko-Muglere, 1188 Play ekrānšāviņš

Jūlija Djadenko-Muglere, 1188 Play ekrānšāviņš

Apceļojot Eiropu un satiekot tur mītošos tautiešus, raidījuma “Sapnis par Eiropu” vadītājs Inters Rešetins ir nonācis līdz Cīrihei, kur viesojas pie skaistumkonkursu dalībnieces un rīkotājas Jūlijas Djadenko - Mugleres. Jau no pirmā brīža skatītājiem acīs iekrīt eleganti iekārtotais divstāvu dzīvoklis elitārā pilsētas rajonā ar brīnišķīgu skatu uz ezeru, kur mitinās Jūlija ar abiem bērniem. Kā izrādās, kaimiņos dzīvo pati roka leģenda Tīna Tērnere, par kuru kā cilvēku gan Jūlija neizsakās pārāk glaimojoši.

Protams, Intars nespēj apvaldīt savu ziņkāri – cik tad šāds ekskluzīvs miteklis mēneši izmaksā? Jūlija arī netur sveci zem pūra: “Pati lētākā istabiņa Šveicē izmaksātu kādus piecus simtus franku mēnesī (aptuveni tikpat eiro), bet mūsu dzīvoklis – aptuveni 3500 franku. Interesanti, ka tagad paskatījos – cenas ir vēl kāpušas. Ja tagad gribētu ko līdzīgu atrast, būtu jārēķinās ar vēl papildus vismaz pusotru tūkstoti.”

Kā šāds dzīvoklis izskatās, jums būs iespēja uzzināt, noskatoties šo video, kurā Jūlija atklāj arī visai daudz par saviem karjeras un privātās dzīves līkločiem.

Skatieties arī:

Kādus izaicinājumus Šveicē Intaram Rešetinam sagādājusi Jūlija Djadenko ?

Kā Parīzē nonākusi un iekārtojusies Lelde Vikmane ?

Latviešu vīnzine Itālijā Pinta Kauce - es bezgalīgi mīlu savu darbu

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...