Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Cik nopelnījis Andris Kivičs, strādājot Norvēģijas mežos?

Andris Kivičs, 1188 Play ekrānšāviņš

Andris Kivičs, 1188 Play ekrānšāviņš

Mežs, motorzāģis un zāģēšana Andrim Kivičam nav svešas lietas – kā nekā pagājušajā ziemā mūziķis uz sešiem mēnešiem bija nolicis ģitāru malā, lai ķertos pie īstu vīru cienīgas nodarbes – mežu ciršanas Norvēģijā. Nu šīs iemaņas lieti noder šova “Slavenības. Bez filtra” kolēģes Magones sētā, kur jātiek galā ar vētras nogāztu bērzu.

Piedāvājums pusgadu pastrādāt Norvēģijā meža darbos nācis reizē kā izaicinājums no laba drauga pagājušā gada augustā – sak, esi vecis vai neesi? “Tā kā es sapratu, ka Covid vēl neatkāpsies un mūzikas jomā Latvijā ziema būs pilnīgi “tukšais periods”, un man vienmēr ir paticis darīt jaunas un neparastas lietas, tad teicu Lienei – kravājam mantas, brauksim padzīvot uz Norvēģiju!”

Kivičs arī atzīst, ka labāku terapijas veidu sevis attīrīšanai un sakārtošanai par fizisku darbu, Norvēģijas dabu, mežiem un kalniem neatrast. Šī pieredze noteikti bija tā vērta.

Daudzus noteikti interesē, cik tad ar šādu darbu Norvēģijā var nopelnīt? Arī tas nav noslēpums – aptuveni trīs tūkstošus eiro mēnesī.

Vai tas ir daudz vai maz priekš Norvēģijas cenām, vai izdevās arī ko iekrāt, un kāpēc galu galā ģimene tomēr izlēma atgriezties – to uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Andris Kivičs ierodas Magones sētā palīdzēt vīriešu darbos

Magone izgudrojusi pārsteidzošu kartupeļu stādīšanas tehniku

Magoni uzjautrina Kiviča naivie pilsētnieka jautājumi


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...