Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Circle K uzsāk akciju Ukrainas atbalstam "Tu ziedo, mēs ziedosim tikpat"

Circle K akcija Ukrainas atbalstam, attēls no Pixabay.com

Circle K akcija Ukrainas atbalstam, attēls no Pixabay.com

Visās Circle K tirdzniecības vietās Latvijā un 2500 veikalos visā Eiropā, iedzīvotāji tiek aicināti veikt ziedojumu Ukrainas tautas atbalstam. Akcijā "Tu ziedo, mēs ziedosim tikpat" Circle K ziedos tādu pašu summu, kādu būsi noziedojis Tu. Mērķis ir kopā savākt vismaz 2 miljonus eiro, lai ar Starptautiskās Sarkanā Krusta biedrības (IFRC) palīdzību sniegtu tūlītēju atbalstu Ukrainas iedzīvotājiem.

"Mūsu sirdis ir kopā ar ukraiņiem un ikvienu, kuram nācies ciest un pamest savas mājas Krievijas agresijas dēļ. Pateicoties mūsu klientu vēlmei atbalstīt Ukrainu, mēs vēlamies kopā ar Starptautisko Sarkanā Krusta biedrību sniegt pēc iespējas lielāku ieguldījumu atbalsta veicināšanā, lai palīdzētu visiem krīzē nonākušajiem cilvēkiem," stāsta Couche-Tard prezidents un izpilddirektors Braiens Hannašs.

"Kopš Krievijas agresīvā iebruka Ukrainā, mēs ikviens meklējam veidus, kā varam palīdzēt. Kā uzņēmums šobrīd ziedojam degvielu un sniedzam Ukrainas patvēruma meklētājiem bezmaksas maltīti un dzērienus pierobežas stacijās. Tagad savu atbalstu paplašinām kopā ar Starptautiskā Sarkanā Krusta biedrību un līdzekļu vākšanā iesaistām arī mūsu klientus un darbiniekus, kas no sirds vēlas palīdzēt. Es ceru, ka kopīgiem spēkiem mums izdosies palīdzēt Ukrainas tautai," stāsta Sigitas Raila, Circle K Latvia izpilddirektors.

Ziedot vari gan skaidrā naudā, gan ar maksājumu karti

Akcija "Tu ziedo, mēs ziedosim tikpat" aicina iedzīvotājus ziedot jebkuru izvēlēto summu Circle K DUS veikalos pie kases visā Baltijā, Skandināvijā un Īrijā, veicot maksājumu skaidrā naudā vai ar maksājumu karti. Kādu summu būs ziedojis klients, tādu summu ziedos arī Circle K. Akcijas mērķis ir savākt kopā vismaz 2 miljonus eiro.

Kopš 8.marta Alimentation Couche-Tard apturējis darbību visās degvielas uzpildes stacijās Krievijā un līdz šim Sarkanajam Krustam uzņēmuma vadība jau ir ziedojusi vairāk nekā 1,5 miljoni ASV dolāru. Savukārt, Circle K komandas Baltijā, Polijā un visā Eiropas tīklā ir atbalstījušas bēgļus ar bezmaksas degvielu, pārtiku un dzērieniem, mājokli un ziedojumiem bērnu labdarības organizācijām.

Pašlaik arī Agrita ir aktīvi iesaistījusies palīdzības sniegšanā Ukrainas bēgļiem. Viņa dodas uz Poliju, lai nogādātu ukraiņu ģimenes drošībā. Zemāk arī video par viņas ieguldījumu.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...