Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Covid19 testi ar rezultātiem 24h laikā - tagad arī mājas vizītēs un uzņēmumos

Covid 19 testi, IVF Riga

Covid 19 testi, IVF Riga

19.11.2020. Ģenētikas centrs iVF Riga ir atvēris jaunu Covid-19 analīžu nodošanas punktu. Veiksmīgi nokārtota Veselības inspekcijas pārbaude un ir saņemts atzinums, ka nodošanas punkts ir atbilstošs prasībām un gatavs analīžu pieņemšanai. Esam gatavi pieņemt pacientus un nodrošinām izbraukuma vizītes uz mājām un uzņēmumiem.

Lai pierakstītos uz Covid-19 testa nodošanu vai pieteiktu vizīti, lūdzam zvanīt uz kontakttālruni +371 27 331 393. Zvanu centrs darbojas darba dienās un sestdienās no plkst. 8:00 līdz 20:00.

Covid-19 testa cena ir 50.00 EUR, izbraukuma vizītes cena no 100.00 EUR. Pēc pieraksta, apmaksa jāveic https://ivfriga-online.lv/ Atbilde tiks nosūtīta kodētā veidā 24 stundu laikā.

Covid-19 testēšana Ģenētikas centrā iVF Riga tiek īstenota jau kopš 2020. gada marta mēneša. Testēšana tika uzsākta vienlaicīgi ar pārējām Latvijas laboratorijām, tomēr Ģenētikas centrs nodrošināja testēšanu tikai iVF Riga klīnikas pacientiem un darbiniekiem manipulāciju un procedūru drošībai.

Novērtējot esoši situāciju, Ģenētikas centrā iVF Riga tika pieņemts lēmums izveidot paraugu paņemšanas punktu un nodrošināt testa veikšanu arī plašākai iedzīvotāju daļai, lai veicinātu operatīvāku atbilžu saņemšanu un palīdzētu sarežģītajā situācijā valstij un valsts iedzīvotājiem.

Testēšana tiek veikta Ģenētikas centrā iVF Riga atbilstoši starptautiskam LVS EN ISO 15189 standartam akreditētā laboratorijā šādās sfērās: no cilvēka iegūta materiāla molekulāri ģenētiska, citoģenētiska, androloģiska un embrioloģiska izmeklēšana. Akreditācijas apliecība LATAK-M-541-02-2015.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...