Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Dāmu mīlulis Felipe Gabriels uzsācis jaunas attiecības

Felipe Gabriels, 1188 Play ekrānšāviņš

Izrādās, ka karstasinīgais brazīlietis Felipe Gabriels, kurš ilgāku laiku bija attiecībās ar latviešu meiteni Rēziju un pagājušajā rudenī piedzīvoja sāpīgu šķiršanos, jau kopš gada sākuma lolo īpašas jūtas pret citu meiteni. Kā beidzot tapis zināms pašmāju šova “Slavenības. Bez filtra” skatītājiem, šoreiz izredzētā ir viņa paša tautiete – Brazīlijā populāra DJ un Instagram slavenība Taina. Abi iepazinušies janvārī, kad Felipe viesojies dzimtajās mājās, un savstarpējā kaisle dienvidniekiem uzvirmojusi visai ātri. Tagad draudzene ir ieradusies pie Felipes Latvijā un abi kopā dzīvo šikajos klusā centra apartamentos.

Tā vien rādās, ka jaunās attiecības liks pie brīvības un sieviešu uzmanības pieradušajam Felipem krietni pastrādāt ar paša “mačo puiša” uzskatiem. Taina nav vis nekāda klusā, pelēkā pelīte, bet gan feministiski noskaņota meitene ar raksturiņu. Sievietes vieta nav virtuvē vai pie mājas darbiem, vīrietim nav jāpārtrauc draudzene, kad viņai kas sakāms – šie ir tikai dažas no lietām, ko Felipem turpmāk nāksies likt aiz auss.

Bet cik stipras ir paša Felipes jūtas, vai šeit briest nākamais liktenīgais mīlas stāsts – par to vairāk spriest varēsit, ja noskatīsities šo video!

Skatieties arī:

Kāpēc izjuka Felipes attiecības ar latvieti Rēziju ?

Felipem grūti aizmirst veco mīlestību Rēziju

Felipe savā Rīgas dzīvokli sarīko brazīliešu festivālu

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...