Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Darba apavi, kuros izmantoti jaunākie zinātnes sasniegumi!

Darba apavi, foto - SIA "HARDS"

Neskatoties uz ražošanas automatizāciju pasaulē, joprojām būs darba jomas, kurās nepieciešama cilvēka līdzdalība ražošanas procesā. Neatkarīgi no cilvēka profesionalitātes pastāv apkārtējās vides draudi, ar kuriem var nākties saskarties darba procesā. Lai maksimāli novērstu riskus, kas saistās ar darba nespējas iestāšanos, parunāsim par pareizu darba apavu izvēli un jaunākajiem sasniegumiem zinātnē, kas nodrošina ne tikai augstu līmeņa drošību, bet arī izcilu komfortu.

Darba apavu kvalitāte

SIA “Hards”, uzņēmums, kas individuālos aizsardzības līdzekļus (IAL) Latvijā izplata jau 26 gadus, ir kļuvis par ekskluzīvo dīleri Baltijas valstīs “Bata Industrials” zīmolam – darba apaviem, kas tiek ražoti Nīderlandē.

Izvēloties ražotājus, kuru preci piedāvāt tirgū, SIA “Hards” produktu kvalitātei pievērš lielu uzmanību. Saprotam, ka mēs kā tirgotājs spēlējam lielu lomu savu klientu izglītošanas procesā, lai veidotu izpratni par pareizu darba aizsardzības līdzekļu izvēli. Piemēram, darba apavi, kas izvēlēti atbilstoši darba vides prasībām, atbilst cilvēka individuālajām vajadzībām, tiešā veidā veicina ne tikai uzņēmuma produktivitāti, bet arī darbinieka psiholoģisko vajadzību apmierināšanu, kas mūsdienu mainīgajā pasaulē ir tik pat būtiski, kā aizsardzība no apkārtējās vides draudiem.

Komforts, drošība un dizains

Darba apavi - tas vairs nav tikai stāsts par iespēju traumēt kājas no mehāniski krītošiem objektiem. Tas ir stāsts par veselību, komfortu un dizainu!

“Bata Industarials” darba apavi tiek ražoti ievērojot augstākos kvalitātes standartus un cilvēka ķermeņa īpatnības. Ergonomikas risinājumi no Walkline® EVO sistēmas – pēdas atbalsts, triecienu absorbācija kustības laikā, pazoles, kuru locījumu zonas kustoties atbilst dabiskajam pēdas locījumam un optimāla saķere ar dažāda veida virsmām, ko no drošina pasaulē zināmās Vibram® pazoles. Papēža zona, kas stabili notur pēdu un neļauj tai veikt brīvkustību šļūkājot apavu iekšpusē.

Tās ir pamata prasības, lai darbinieks justos ērti.

Komfortu nodrošina tādas sistēmas kā “Odoor Control”. Ekoloģiski draudzīgs risinājums, kas novērš 99,9% baktēriju rašanos, kuras izraisa pēdas svīšana un aromāts. Šī sistēma nesatur sintētiskās ķimikālijas, kuras lielākoties tiek izmantotas, lai absorbētu apavos sviedrus. Tās pamatā ir dabisko augu ekstrakti, kas atvasināti no piparmētrām.

Apavi ar HDry® membrānu nodrošinās, lai zināmu laiku darba apavos neiesūktos ūdens un kājas nepaliktu slapjas.

Ūdens atgrūdošu apavu virsmu šodien piedāvā arī tekstila apavi, kas būs piemērota izvēle siltos laika apstākļos un ieņem arvien lielāku popularitāti tirgū, tieši apavu elpojamības ziņā.

Viena no prioritātēm izvēloties apavus darbam ir to vieglums. Vieglākiem darba apstākļiem iespējams izvēlēties apavus ar TPU membrānas pārklājumu dažādās tekstila vietās – purngalā, sānos, aizmugurē. TPU membrāna kalpos kā papildus aizsardzība un pagarinās darba apavu kalpošanas ilgumu.

Visbeidzot BOA aizdares sistēma, kura sniedz mūža garantiju pašam mehānismam. Šņores tā ir pagātne. Ātra un cieša aizdare - tas ir komforts un pēdas stabilitāte.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...