Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Daudzbērnu ģimenēm ar Mans Rimi karti īpašas priekšrocības

Ģimene (Image by press and from Pixabay )

Ģimene (Image by press and from Pixabay )

Lai sniegtu atbalstu Latvijas daudzbērnu ģimenēm, Rimi kā pirmais lielais mazumtirdzniecības uzņēmums pievienojies Sabiedrības integrācijas fonda programmas "Latvijas Goda ģimenes apliecība" atbalstītāju pulkam. Sākot ar 26.aprīli, Mans Rimi kartes un 3+ Ģimenes kartes īpašnieki varēs saņemt papildus 5% Mans Rimi naudas uzkrājuma, iegādājoties Rimi privātās preču zīmes produktus.

Kā daudzbērnu ģimenes varēs saņemt atlaides Rimi?

5% uzkrājums Mans Rimi kartē veidosies, iegādājoties jebkuru no vairāk nekā 3500 Rimi privātās preču zīmes produktu, izņemot akcijas preces un alkoholiskos dzērienus. Lai saņemtu papildus 5% Mans Rimi naudas uzkrājuma, iegādājoties Rimi privātās preču zīmes produktus un norēķinoties par precēm, pie kases jāuzrāda vai karšu terminālī jānovelk 3+ karte un Mans Rimi karte.

"Latvijas Goda ģimenes apliecība" ir valsts veidota atbalsta programma daudzbērnu ģimenēm, kas vienlaikus kalpo arī kā apliecinošs dokuments tam, ka ģimenē aug trīs un vairāk bērnu vecumā līdz astoņpadsmit gadiem, kā arī pilngadīgas personas, kuras nav sasniegušas 24 gadu vecumu, ja tās iegūst vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību. Šīs kartes īpašnieki šobrīd Latvijā ir 43 000 pieaugušo/vecāku un vairāk nekā 52 000 bērnu, un viņiem būs iespēja saņemt atlaides, izmantojot pakalpojumus, ko piedāvā valsts un privātie uzņēmumi Latvijā.

Lasi arī šos rakstus:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...