Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Desmit gadus jaunāka – kā kļūt jaunākai ar kosmētikas palīdzību!?

Inese Greitjāne ir laimīgi precējusies ar vīru – vienaudzi. Lai gan viņus šķir tikai 2 dienu starpība, cilvēki no malas domā, ka Inese ir pāris gadus vecāka par laulāto draugu. Šī iemesla dēļ Inese ir nolēmusi piedalīties “Ievas jaunās pārvērtības”, lai apgūtu kā pucēties un ģērbties, kā arī saprastu, kā pareizi rūpēties par sevi.

Inese ir gara auguma sieviete ar lieko svaru vēdera daļā. Viņas auguma proporcijām stiliste Iveta Vecmane iesaka izvairīties no kleitām, kas īsākas par ceļgalu. Lai kājas padarītu vizuāli garākas un augumu šaurāku, svārku garumam vajadzētu būt zem ceļiem. Sievietēm, kurām ir liekais svars, būtu nepieciešams izvēlēties apģērbu ar lielākiem rakstiem, ja apģērbā dominēs smalks raksts un audums piegulēs pie auguma, tas izcels visas problēmzonas ķermenī. Bēšas krāsas augstpapēžu kurpes padarīs garākas un slaidākas kājas. Ja galvenā problēmzona ir vēders, tad jāizvēlas apģērbs (kleita vai krekls), kas ir vienā krāsā, nevis ļoti raibs. Raibs apģērbs vērsīs uzmanību uz vēdera daļu un padarīs to vēl lielāku, īpaši kuplu krūšu īpašniecēm.

Vizāžiste Krista Zvirgzdiņa Inesei parādīja kā nošļukušus plakstiņus acu ārmalās, vizuāli, ar kosmētikas palīdzību, pacelt, kā arī pastāstīja, kā noslēpt tumšos lokus zem acīm. Vairāk uzzini video fragmentā!