Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Digitāli printēts stikls - neparasts dizaina risinājums no mēbelēm līdz ēkas fasādei

Stikla siena, foto "Glāzeri - BT"

Pavisam ikdienišķs un neuzkrītošs, varētu pat teikt, ka neinteresants ir stikls. Logi, starpsienas, dažādu mēbeļu elementi, pat fasāde ir padarāmi arī pamanāmi un dzīvīgi ar pavisam neparastu dizaina veidu – digitāli printētu stiklu.

Kas ir digitāli printēts stikls?

Digitāli printēts stikls ir ar speciālu tehnoloģiju apstrādāts stikls, uz kura ar keramisko tinti tiek uzdrukāts vienkrāsains vai daudzkrāsains zīmējums, ornaments vai grafika, kuru pēc printēšanas norūda, lai tas būtu noturīgs, kalpotu dažādiem laikapstākļiem un būtu izturīgs arī pret ultravioletajiem stariem, līdz ar to tas ir pietiekami kvalitatīvs, lai kalpotu arī eksterjeram jeb fasādēm.

Digitālā stikla priekšrocības:

- Unikāls dizains, neparasts veids, kā izcelt sev vēlamo informāciju.

- Īpaši noturīgs un piemērots pat eksterjeram

- Neierobežotas iespējas materiālu un izmēru ziņā

- Izdevīgs laika ziņā un ekonomiski

Kur izmantot digitāli printētu stiklu?

Digitāli printētam stiklam ir ļoti plašas izmantošanas iespējas, sākot jau ar iepriekš minētām fasādēm, kas padarīs ēku unikālu un pamanāmu apkārtējā vidē. Šāda veida stiklu var izmantot kā starpsienas, durvīm, grīdām, virtuves paneļiem, mākslas projektiem, mēbelēm, liftu šahta stiklojumiem u.c.

Kur to iespējams izdarīt?

Uzņēmums “Glāzeri BT” ir vienīgais uzņēmums Latvijā, kuram ir digitālās printēšanas iekārta, kas paredzēta stiklam, turklāt ar labāko izšķirtspēju (800 dpi), kas pieejama Baltijā.

Bez digitāli printēta stikla, SIA “Glāzeri BT” piedāvā arī rūdītu, krāsotu, laminētu un ugunsdrošu stiklu, stikla paketes, stiklotas konstrukcijas, kā arī nodarbojas arī stikla vairumtirdzniecību.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...