Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Dita Lūriņa par iepazīšanos ar vīru – viņš mani pus gadu lenca

Viesi raidījumā "Pasaki to skaļi"

Viesi raidījumā "Pasaki to skaļi"

Viesojoties kanāla 360TV raidījumā “Pasaki to skaļi”, kas pie skatītājiem nonāks trešdienas vakarā, aktrise Dita Lūriņa ne tikai uzklausīs sirsnīgus paldies vārdus no šarmantā kolēģa Ģirta Ķestera, bet arī ļaus ielūkoties sava jaunākā skatuviskā veikuma monooperas “#DiToo” tapšanas aizkulisēs Fon Stricka villā un atklās arī savu iepazīšanās stāstu ar vīru Mārtiņu Eglienu.

Dita un Mārtiņš ir īsts ”’zelta pāris” – abi ir attiecībās jau kopš studiju gadiem. Vaicāta, kurš tad īsti kuru noskatīja, Dita smejoties saka, ka Mārtiņš viņu esot lencis pus gadu, jo sākotnēji viņai topošais vīrs nemaz neesot simpatizējis. Taču Mārtiņš esot izmantojis visai viltīgu taktiku, kas spējusi mainīt Ditas domas –“Nu tādu, ka ļoti, ļoti pievērš uzmanību un pēc tam nepievērš. Baigi strādā!” pieredzē “Pasaki to skaļi’ studijā dalīsies Dita.

Tāpat raidījuma vadītājs Lauris Reiniks painteresēsies, kāds ir abu attiecību noslēpums, kas Mārtiņu un Ditu tik ilgi noturējis vienu pie otra? Uz ko aktrise jokojot sacīs, ka iespējams tas ir slinkums kaut ko mainīt. Taču tad piebildīs, ka visi pāri, kuri ir attiecībās ļoti ilgu laiku, piekritīs, ka uz šo jautājumu vienu atbildi rast ir ļoti grūti.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...