Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Dižās pareģes Vangas padomi naudas un veiksmes piesaistīšanai

Veiksmes maģija, Image by Enrique Meseguer from Pixabay

Veiksmes maģija, Image by Enrique Meseguer from Pixabay

Slavenā bulgāru pareģe Vanga ir zināma daudziem – viņa prognozējusi daudzus šobrīd jau pagātnē palikušus notikumus. Viņas ieteikumiem joprojām seko daudzi cilvēki, lai saglabātu veselību un vairotu labklājību, atgādina ezoteriķi.

Lūk, kādus nelielus rituālus katrai dienai ieteica Vanga.

1. No rīta

Pamostoties nesteidzies atvērt acis. Pagaidi, ieklausies sevī un uzsmaidi jaunajai dienai. Joprojām neatverot acis, čukstus saki šādus vārdus: “Apsveicu tevi, mana jaunā diena! Paldies par to, ka man ir dota šī diena. Tā ir skaista! Man viss ir lieliski.”

Pamēģini vēlreiz, atver acis. Nesteidzoties ej pie spoguļa. Paskaties uz savu atspulgu, ieskaties acīs (atceries, mēs nekur nesteidzamies! Izbaudi saskarsmes momentu. Vēlreiz uzsmaidi sev. Ja tavs noskaņojums neatbilst smaidam, mēģini to mainīt. Vēlreiz saki šādus vārdus: “Es mīlu sevi un pieņemu tādu, kāds esmu, jo es esmu mīlestības cienīgs tāds, kāds esmu, – mīlestība bez jebkādiem nosacījumiem un iemesliem.

Es vienmēr atsakos no paškritikas, no vērtējumiem un salīdzinājumiem – es vienkārši mīlu.

Es esmu lielisks cilvēks. Es esmu vislabākais. Es dāvinu sev mīlestību, es dāvinu sev pasauli. Es pieņemu visus labumus, ko sniedz Visums. Šī diena ir pilna prieka un laimes. Veselība, panākumi, pārpilnība atklāti un brīvi plūst pie manis. Es pieņemu neizmērojamas naudas enerģijas, veselības, laimes, pārpilnības plūsmas.”

Lēni pacel rokas virs galvas. Iedomājies, kā tavās rokās krīt visdažādākās likteņa dāvanas. Pieņemot rīta dāvanas, vēlreiz lēnām pārvelc ar plaukstām pār seju it kā mazgājoties. Vēlreiz paskaties spogulī, uzsmaidi sev.

“Pie manis nāk tik daudz naudas, cik man vajag. Bet man vajag tik daudz, lai pietiktu labai dzīvei. Ērts mājoklis, labs ēdiens pietiekamā daudzumā, cienījama garderobe, visi nepieciešamie veselības aprūpes līdzekļi, intelektuālās un garīgās attīstības iespējas, tie atpūtas veidi, kas man ir pievilcīgi – visu to es saņemu ar pilnām tiesībām un pastāvīgi, tā ka man nav par ko raizēties un uztraukties.

Es vienmēr esmu pārliecināts, ka man ir pietiekami daudz naudas, lai apmierinātu visas manas vajadzības un iegūtu visu, ko vēlos. Es mīlu sevi un daru to! Sava varenības sajūta, dzīves prieks, kas pastāvīgi vairojas, nepamet mani.”

Pēc tam pievērs uzmanību parastajām rīta nodarbēm.

2. Dienā

Dienas laikā noteikti pievērs uzmanību arī sev. Neslinko un neattaisno sevi ar laika trūkumu. Jebkurā gadījumā pat vissaspringtākajā darba dienā sev var veltīt mirklīti. Tu, protams, ej pusdienas, dzer tēju, atpūties? Pat tad, ja tas nav tā, ir laiks pa ceļam uz darbu un no darba. Vai izmanto transportu, vai ej kājām, šo laiku vari pavadīt vienatnē. Atslābinies. Elpo rāmi un vienmērīgi, ieslīgsti sevī. Ja ir iespējams, aizver vai piever acis.

Saki skaļi (ja to nevar, tad pie sevis): “Es atbalstu visu, ko daru. Viss, kas notiek, man ir par labu. Visuma enerģija ir manā dzīvē un strādā manā labā. Mana labklājība aug ar katru dienu. Es esmu pilnīgi atvērts naudas pieņemšanai. Es izmantoju visas iespējas, lai ielaistu pārpilnību dzīvē. Es esmu modrs, pilns spēka. Es priecājos par dzīvi. Es esmu laimīgs.”

Pēc tam, ja iespējams, nedaudz izkusties. Ja tas nav iespējams, tikai dažas reizes sasprindzini un pēc tam pilnībā atslābini muskuļus. Atslābinoties pavadi ilgāku laiku, iedomājoties, ka ar katru šādu izelpu tu atbrīvojies no sasprindzinājuma un noguruma. Vai izdevās? Ļoti labi! Atgriezies pie ierastajām lietām.

3. Vakarā

Pirms iešanas gulēt pieej pie spoguļa un pasmaidi.

“Es pateicos par savu dzīvi. Tā bija brīnišķīga, ļoti svarīga un laimīga diena. Man priekšā ir neskaitāmas šādas dienas. Es gaidu to laimi, ko tās man nes. Es ar lielu prieku sveicu dienu skaistumu. Katra no tām ir jauna laime.”

Lasi vairāk rakstu par vienkāršu ikdienas maģiju!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...