Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Dodies neparastā eco2way ceļojumā kopā ar Raben Grupu

Eiropas daba, Photo by Joss Woodhead on Unsplash

Eiropas daba, Photo by Joss Woodhead on Unsplash

Mēs dzīvojam laikā, kad mūsu reālie ceļojumi ir stipri ierobežoti, savukārt tehnoloģiju attīstība un cilvēku izdoma, tās pielietojot, sniedz arvien jaunas iespējas iepazīt pasauli un gūt jaunus iespaidus virtuāli.

Neparastu dāvanu saviem klientiem, pārējai sabiedrībai un apkārtējai videi ir sagādājis transporta un loģistikas uzņēmums Raben Grupa Eiropā, kurš, atzīmējot savu 90 gadu jubileju, aicina visus virtuālā eco2way ceļojumā apkārt Eiropai, iepazīstinot un aicinot iedziļināties aktuālās vides problēmās vairākos “ekoloģiski karstajos punktos”.

Iepazīsti Eiropu no neparasta skatu punkta

Apzinoties, ka transporta un loģistikas joma, kurā uzņēmums darbojas, neizbēgami atstāj ietekmi uz apkārtējo vidi, Raben Grupa vienmēr ir centies panākt, lai šī ietekme būtu pēc iespējas pozitīvāka, un to pierāda reāli darbi vides saudzēšanas labā.

Tieši domājot par augošo vides piesārņojumu, uzņēmums nolēma nosvinēt savu 90. jubileju diezgan neparastā veidā, aicinot klientus un interneta lietotājus eco2way ceļojumā apkārt Eiropai. Šis neparastais ceļojums sākās 1. aprīlī un turpināsies līdz 2021. gada augusta beigām.

Ceļojuma gaitā skatītāji tiks iepazīstināti ar Eiropu no ne tik ierastas, un jāsaka arī – ne tik pievilcīgas puses. Tiks izstāstīti stāsti par 20 vietām dažādās valstīs, kas ir pakļautas riskam klimata pārmaiņu un arvien pieaugošā atkritumu daudzuma dēļ. Ceļojuma gidi būs paši uzņēmuma darbinieki – ekoloģijas entuziasti. Noslēdzot ceļojumu, skatītājiem būs iespēja izvēlēties vienu no šīm vietām, kuras atveseļošanu Raben Grupa atbalstīs finansiāli.

Jūs varat sekot līdzi visam ceļojumam vietnē https://www.raben90years.com un uzņēmuma sociālo mediju profilos visās 13 valstīs, kurās ir Raben termināli.

Atbalsti savu klimata pārmaiņu novēršanas iniciatīvu

Taču svinības ar šo nebeidzas! Raben Grupa vēlas uzdāvināt mums visiem un nākamajām paaudzēm vēl kādu nozīmīgu dāvanu, tāpēc septembrī darbību uzsāks balsošanas platforma, kurā varēs nobalsot par kādu no trīs oglekļa izmešu kompensēšanas iniciatīvām.

Iniciatīva, kas iegūs visvairāk balsu, saņems no Raben Grupas finansiālu atbalstu. Balsošana turpināsies līdz novembra beigām, savukārt rezultāti un uzvarējušais projekts tiks pasludināti decembrī.

No neliela ģimenes uzņēmuma – par nozīmīgu starptautisku spēlētāju

Raben Grupai šobrīd ir vairāk kā 150 filiāles 13 Eiropas valstīs, tā piedāvā ap 1,2 miljonus m2 noliktavu platību, nodarbina 10 tūkstošus darbinieku un katru dienu tās uzdevumā vairāk kā 8500 mašīnu brauc pa Eiropas ceļiem.

Tomēr sākums tam visam 1931. gadā bija neliels ģimenes uzņēmums mazā Nīderlandes pilsētiņā Medo-Vintersvejkā, kur pašreizējā direktora vectēvs Jans V. Rabens sācis pārvadāt vietējo zemnieku produktus uz tirgu.

Pirmo soli uz ārvalstīm spēra viņa mazdēls Evalds, kurš pēc 1989. gada pārmaiņām saskatīja attīstības iespēju Polijas tirgū un izveidoja tur filiāļu tīklu.

Pēdējie 30 gadi ir stāsts par uzņēmuma nepārtraukto attīstību un dinamisko paplašināšanos ārvalstu tirgos, un viens no panākumu noslēpumiem ir prasmīga labāko ģimenes uzņēmuma īpašību apvienošana ar korporatīvās pārvaldes modeļiem.

Raben Grupas pakalpojumu piedāvājums Latvijā

Raben Grupa Latvijas tirgū strādā kopš 2004.gada, un piedāvā saviem klientiem visaptverošu pakalpojumu klāstu:

2020.gadā, reaģējot uz Covid 19 pandēmijas diktētajiem ierobežojumiem, uzņēmums ļoti operatīvi ieviesa jaunu pakalpojumu veidu – drošās bezkontakta piegādes apliecinājumu (PCD – Picture Conforming Delivery).


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...