Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Dokumentu tulkošanas pakalpojumi tiešsaistē – par ko jāpadomā, pirms izvēlies?

pixabay.com

pixabay.com

Dokumentu un dažādu tekstu tulkošana mūsdienu globalizācijas laikmetā ir ļoti pieprasīta. Attiecīgi arī uzņēmumu, kuri piedāvā dokumentu tulkošanu ir salīdzinoši daudz. Tomēr, ja tulkojami ļoti svarīgi dokumenti vai specifiski teksti ,ir rūpīgi jāizvēlas kam šo darbiņu uzticēt.

Kā izvēlēties īsto tulkošanas biroju?

· Juridisku vai izglītību apliecinošu dokumentu tulkošanai jāizvēlas tulkošanas birojs, kurš piedāvā notariāli apstiprinātus tulkojumus.

· Ja nepieciešams tulkot specifiskus tehniskos tekstus, mājas lapas vai mārketinga tekstus, jānoskaidro vai uzņēmumā ir speciālists, kuram ir šāda veida pieredze.

· Tāpat arī jāņem vērā, ka, neskatoties uz to, ka tulkojumu biroju ir daudz, daļa no tiem piedāvā tulkojumus tikai uz un no populārākajām valodām. Ja tulkojums vajadzīgs kādā retāk izmantotā valodā, jāmeklē birojs, kurš spēj šāda veida pakalpojumu piedāvāt. Viens no tādiem ir ‘’NTulkojumi’’. Uzņēmums nodrošina tulkojumus 25 dažādu valodu kombinācijās.

Vai ir droši dokumentus tulkot tiešsaistē?

Mūsdienu steigā pasūtīt un saņemt tulkojumus tiešsaitē ir ļoti ērti. Ja izvēlēts profesionāls tulkošanas birojs, tas ir arī droši. Un ātri. ‘’NTulkojumi’’ piedāvā tulkojumus tiešsaitē un līdz ar to ir ērti pieejami gan klientiem Latvijā, gan visā Eiropā. Turklāt, klientiem, kuri pasūtījuši tulkojumu tiešsaitē ‘’NTulkojumi’’ piedāvā 5% atlaidi. Īpašas atlaides iespējams saņemt arī, noslēdzot līgumu par ilgtermiņa sadarbību. Arī skolēniem un studentiem, kuri vēlas tulkot izglītības dokumentus, ‘’NTulkojumi’’ būs sagatavojuši patīkamas cenas.

‘’NTulkojumi’’ sadarbojas ar tulkiem, kuri katrs specializējušies savā nozarē. Tulkojumiem šajā uzņēmumā tiek veikta ļoti rūpīga korektūra un kļūdas netiek pieļautas. ‘’NTulkojumi’’ nodrošina tulkojumus ar notāra apliecinājumu un zvērināta tulka apliecinājumu. Uzņēmums sadarbojās arī ar Valsts notāru, tādejādi spējot veikt arī parakstu apliecinājumu un apostille. ‘’ NTulkojumi’’ piedāvā ne tikai visa veida dokumentu tulkošanu, bet arī instrukciju, mājas lapu, reklāmas tekstu, tehnisko tekstu, medicīnisku dokumentu un daudzus citus tulkojumus, atbilstoši klientu vēlmēm.