Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Dvēseles spogulis: ko acu krāsa pastāsta par raksturu

Acu krāsa - dvēseles spogulis, Image by Anastasia Gepp from Pixabay

Acu krāsa - dvēseles spogulis, Image by Anastasia Gepp from Pixabay

Cilvēka acu krāsa nav tikai ģenētiska nejaušība. Pēc tā var noteikt raksturu un personības īpašības, uzskata ezoteriķi.

Acis vienmēr uzskatītas par īpašu orgānu, kas saista cilvēku ar pasauli un kam piemīt īpaša vara. Cilvēki vienmēr baidījās no “ļaunas acs” un izvairījās no cieša skatiena. Ezoteriķi un fizionomiķi uzskata, ka varavīksnenes krāsa cilvēkam piešķir unikālu raksturu un nosaka personiskās īpašības. Tātad – ko var pastāstīt acu krāsa?

Melnas acis

Ogļu krāsas acis runā par gara spēku un iniciatīvu. Melnu acu īpašnieki ir neticami stūrgalvīgi un ļoti tieši. Viņiem piemīt arī greizsirdība, dedzīgums, mērķtiecīgums. Tāds cilvēks vienmēr sasniegs savu mērķi. Cilvēki ar melnām acīm ir ļoti pieķērušies savai ģimenei un ciena vecākus. Un bērnu dēļ viņi ir gatavi uz visu.

Brūnas acis

Acu krāsa ir visizplatītākā uz planētas. Tādu acu īpašniekiem nav ko slēpt. Viņi ir atvērti draugiem un ģimenei. Viņiem viegli atrast jaunus draugus, bet īstu draugu viņiem nav tik daudz. Brūnacainie cilvēki mēdz virspusēji spriest par cilvēkiem. Gaišbrūnas acis runā par sapņainību un piedzīvojumu alkām, bet tumši brūnas – par pragmatiskumu un noslieci uz pesimismu.

Pelēkas acis

Pelēkacainie cilvēki ir visgudrākie un radošākie. Viņiem ir labi attīstīta iztēle. Cilvēkiem ar tādu acu krāsu patīk ceļot un izmēģināt kaut ko jaunu. Viņi labi sadarbojas ar bērniem un dzīvniekiem. Pelēkas acis liecina par ziņkārību un prasmi ātri mācīties. To īpašniekiem ir viens trūkums – viņi neprot rīkoties ar naudu.

Zilas acis

Zilā acu krāsa, pēc daudzu domām, ir visskaistākā un dziļākā. Tādi cilvēki ir bezcerīgi romantiķi. Tie ir ļoti kaislīgi un mīlēti. Zilās acis runā par emocionalitāti, trauslumu, aizvainojamību. Tie ir labsirdīgi un uzticīgi cilvēki. Zilacainie cilvēki vienmēr runā patiesību un ievēro savus solījumus.

Gaišzilas acis

Cilvēkiem ar gaišzilām acīm ir vismierīgākais, reizēm pat slinks, raksturs. Viņus ir grūti pārsteigt. Viņiem nav raksturīgas garastāvokļa svārstības. Cilvēki ar zilām acīm ātri nogurst no saskarsmes un mīl palikt vienatnē. Viņi ir labi zinātnieki, matemātiķi, sportisti. Tādi cilvēki mēdz būt atriebīgi, kaut arī to slēpj.

Zaļas acis

Zaļu acu īpašnieki var lepoties ar to krāsu, kas atzīta par visretāko pasaulē. Tikai 2% cilvēku ir zaļas acis. Tie ir cilvēki ar neparastu aizraušanos. Viņiem bieži ir nestandarta hobijs vai eksotiskas mājdzīvnieku sugas. Zaļacainie cilvēki bieži ir līderi vai priekšnieki. Tādi cilvēki necieš konfliktus un cenšas atrisināt visu. Un tie ir ļoti viltīgi.

UN KO ACU KRĀSA LIECINA PAR SADERĪBU AR CITAS ACU KRĀSAS ĪPAŠNIEKIEM?

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...