Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Dziedātāja Jenny May "atdzimusi" kā miega feja

Jenny May jaunākā albuma “Miega dziesmiņas” prezentācija, publicitātes foto

Septembra sākumā notika dziedātājas Jenny May jeb īstajā vārdā Maijas Stuģes jaunākā albuma “Miega dziesmiņas” prezentācija. Albuma ideja dziedātājai radusies, liekot gulēt meitu Stellu. Esot pietrūcis, ko dziedāt un ar “Velc, pelīte saldu miegu” un “Aijā žūžū, lāča bērni” vien nav pieticis. Šīm dziesmām esot tapuši kaudzēm jauni izdomāti pantiņi. Rezultātā Jenny May nolēmusi ķerties pie bērnu miega dziesmu albuma radīšanas. Dziedātājas vecāka meita Sāra (11 gadi) bērnībā gājusi gulēt pie māmiņas izpildītajām dziesmām “Nāk Nakts” vai “Es neesmu Džeina Fonda”.

Albuma prezentācijā uz skatuves kāpa dziedātājas meita Sāra Stuģe, dziedātājas audzēkne Odrija Kalniņa, kā arī leļļu teātra aktrise Santa Didžus, kuras bija iestudējušas teatrālu koncertuzvedumu, kurā neizpalika humors, vērtīgas pamacības un pat brīnumi - pati Jenny May iejutās miega fejas lomā. Uz prezentāciju bija ieradušies arī sabiedrībā pazīstami cilvēki, piemēram, dziedātāji Nikolajs Puzikovs un Laura Raila, kā arī komponists un mūziķis Gatis Mūrnieks, ar kuru dziedātājai nesen iznāca kopīgs singls.

Albumā iekļautas gan tautā labi zināmās miega dziesmiņas “Aijā žūžū, lāča bērni”, “Velc, pelīte, saldu miegu”, “Sēd uz sliekšņa pasaciņa”, kā arī pilnīgi jaunradītas kompozīcijas, no kurām dziesmai “Miega eņģel`s” prezentācijas dienā iznāca arī videoklips. Albumu producēja un māsterēja Artūrs Palkevičs.

Apskaties, kas vēl jauns pašmāju mūzikā:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...