Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Dziedini ķermeni un karmu – apgūsti Kundalini Reiki!

Pixabay.com/

Pixabay.com/

Šo mirkli, kad pasaule uzlikta uz pauzes ir svētīgi izmantot savā labā, lai apgūtu zināšanas, kas ļaus tikt pāri gan šī brīža izaicinājumiem, gan uzlabos dzīves kvalitāti priekšdienām. Viena no iespējām sevis iepazīšanai un dziedināšanai - online mācību kurss Kundalini Reiki apgūšanai, kas palīdzēs stiprināt gan ķermeni, gan karmu, kā arī iemācīs tikt galā ar dažādām sarežģītām situācijām vai cīnīties ar ieradumu maiņu, tai skaitā – kaitīgo ieradumu bloķēšanu.

Kas ir Kundalini Reiki?

Reiki ir sena japāņu dziedniecības sistēma, kas palīdz uzlabot un nostiprināt veselību. Savukārt Kundalini Reiki ir viens no populārākajiem un visstraujāk augošajiem reiki veidiem. Kundalini ir cilvēka dzīvības spēks un tā atmodināšana maina apkārtējās pasaules uztveri. Redze, dzirde, smarža, garša, taustes sajūtas, intuīcija un empātija, iepazīstot Kundalini Reiki spēku, iegūs pavisam citu jušanu. Tas dos nenovērtējamu iespēju sajust iekšējo spēku, kas ļaus izmainīt savas dzīves kvalitāti arī ārpusē – kļūsiet veselīgāki, pievilcīgāki, mierīgāki un laimīgāki.

Kurš var apgūt Kundalini Reiki?

Kundalini Reiki var apgūt un praktizēt ikviens, kurš tic dzīvības spēkam. Salīdzinot ar citām dziedināšanas sistēmām, kas balstītas uz enerģiju, Kundalini Reiki var iemācīties ļoti ātri un apgūtās tehnikas ir vienkāršas. Iegūtās zināšanas ļaus piekļūt dziedinošām frekvencēm, ar kuru palīdzību ikviens savā dzīvē spēs ienest vairāk gaismas un mīlestības. Iedarbinot Kundalini, tiek stiprināti cilvēka enerģijas sistēmas kanāli un ķermenis tiek sagatavots paaugstinātai Kundalini plūsmai. Pēc Kundalini Reiki online kursu beigšanas palīdzēt varēsiet ne tikai sev, bet arī citiem.

Kā norisinās Kundalini Reiki online apmācības?

Nodarbību vadīs Kundalini Reiki Millennium Meistare-Skolotāja, Usui Reiki Rioho japāņu tradīcijas meistare, energoterapeite-dziedniece, masiere un rūnologs Līga Brencsone.

Kundalini Reiki online apmācību laikā tiksiet iepazīstināti ar pilnu Kundalini Reiki mācību komplektu: kas ir Kundalini, kā veikt sevis dziedināšanu, meditāciju, saņemsiet norādījumus, kā strādāt ar enerģijām, lai dziedinātu sevi un citus (gan klātienē, gan attālināti).

Nodarbības paredzētas iesācējiem, bet iespēju atsvaidzināt zināšanas var arī reiki praktizētāji. Apmācību kurss, balstoties uz katra paša vēlmēm, var ietvert trīs līmeņus. Apmācību laikā saziņa iespējama caur dažādām lietotnēm (Skype, Whatsapp, Facebook u.c.). Mācību materiāli tiek nosūtīti e-pastā. Par piemērotāko veidu, laiku un procesa norisi vienosieties pirms apmācību uzsākšanas.

Distancētie reiki seansi

Ja līdz vēlmei apgūt reiki paša spēkiem vēl mazliet jānobriest, tad iespējami arī distancēti reiki seansi. Seansa laikā, attālināti reiki meistare attīrīs enerģiju, dziedinās, stiprinās imunitāti un likvidēs destruktīvos blokus.