Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Dziļurbuma ierīkošana – ar ko jārēķinās?

Dziļurbuma ierīkošana, ekrānuzņēmums

Dziļurbuma ierīkošana, ekrānuzņēmums

Dziļurbuma ierīkošana ir lieliska alternatīva, ja nav iespējams pieslēgties pilsētu ūdens piegādes sistēmām. Pirms ierīkot dziļurbumu sava īpašuma teritorijā, esi zinošs, ar ko jārēķinās!

Dziļurbuma vietas izvēle

Ūdens vietas izvēli dziļurbuma veikšanai mūsdienās nenosaka ar rīkstīti, bet gan, pamatojoties uz zinātniskiem datiem par zemūdens atrašanās vietu. Dziļurbuma aptuvenās vietas un aptuvenā dziļuma noteikšana tiek vērtēta pēc objekta adreses vai kadastra numura.

Dziļurbuma veikšanai nepieciešamie dokumenti

Lai ierīkotu dziļurbumu, “AB GEO” klientiem lūgs iesniegt sekojošus dokumentus:

  • Zemes robežu plāns
  • Zemesgrāmatas apliecības kopijas
  • Zemes īpašnieka pilnvara, ja zemes īpašums nepieder klientam, ar ko tiek slēgts līgums par dziļurbuma izveidi (gan fiziskām, gan juridiskām personām).

Dziļurbuma ierīkošanas ilgums?

Laiks no līguma noslēgšanas dienas līdz urbšanas darbu uzsākšanai ir aptuveni 1 – 2 mēneši, kas atkarīgs no gada sezonas, savukārt paša dziļurbuma veikšana ilgst aptuveni 2 – 7 dienas. Ilgāk par nedēļu dziļurbuma veikšana ilgst, ja urbuma dziļums ir vairāk kā 100m. Urbuma procesa laiku ietekmē ne tikai urbuma dziļums, bet arī ieži. Laika ietaupīšanai vēlams elektrības pieslēgums objekta teritorijā, kā arī tehniskā ūdens ieguves vieta, kas var būt gan ūdenstilpne vai grāvis, vai cits ūdens pieejamības avots.

SIA “AB GEO” veic ne tikai artēzisko dziļurbumu un speciālo urbumu izveidi, bet arī sūkņu un ūdensvadu montāžu, kā arī urbumu likvidāciju un ģeoloģisko izpēti.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...