Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Efektīvi maģijas rituāli Vecgada vakaram

Maģija, pixabay.com

Maģija, pixabay.com

Jau izsenis zināms, ka gadu mija ir īpaši enerģētiski spēcīgs laiks. Ja ir kas tāds, ko ir ļoti liela vēlme iegūt nākamajā gadā, nevajag lieki tērēt laiku, bet ķerties klāt rituālu izpildei.

Mīlestība

Ja ir vēlme nākamajā gadā satikt jaunu mīlas objektu vai uzlabot attiecības ar esošo partneri, jārīkojas sekojoši : īsi pirms pusnakts aizdedziet trīs sarkanas krāsas sveces un nogrieziet sarkanas krāsas dzijas pavedienu ( pavedienam jābūt tik garam, lai to būtu iespējams apsiet ap roku). Dzijas pavedienu 12 reizes virziet pulksteņrādītāja virzienā ap aizdegtajām svecēm. To darot, spilgti iztēlojieties savu mīļoto. Pēc tam dzijas pavedienu apsieniet ap kreiso roku un nēsājiet 12 dienas.

Nauda

Finansiālā stāvokļa uzlabošanai un veiksmei biznesā, ieteicams veikt šādu rituālu -Vecgada vakarā maks rūpīgi jāsakārto, jāiztīra, kā arī viegli jāapslauka ar mitru drāniņu, kura iepriekš kārtīgi izmērcēta sālsūdenī. Tīrot maku ar šo sālsūdeni, septiņas reizes pēc kārtas jānoskaita sekojoši vārdi : ‘’ Visu augstākie spēki, palīdziet tikt pie pārticības!’’. Kad maks savests kārtībā un buramvārdi noskaitīti, ievietojiet tajā nedaudz zvīņu un sarkanas krāsas dzijas pavedienu. Gan sarkano dziju, gan zvīņas makā jāglabā visu nākamo gadu.

Veselība

Lai nākamajā gadā iegūtu stipru veselību jārīkojas sekojoši : Vecā gada dienā jāsagatavo maisījums, kas sastāv no vienas ēdamkarotes dzērveņu sulas, puses izspiesta ķiploka daiviņas un šķipsniņas kanēļa. Īsi pirms pusnakts aizdedziet baltas krāsas sveci un pulksteņrādītāja virzienā trīs reizes virziet glāzi ar sagatavoto maisījumu ap šo sveci. Šī procesa laikā pie sevis atkārtojiet vārdus :’’ Lai veselība manā dzīvē valda, lai visi spēki stāv manām likstām pāri.’’ Vārdus atkārtojiet trīs reizes. Pēc tam izdzeriet šo maisījumu.

Ģimenes pieaugums

Ja nākamajā gada lielākā vēlme ir ģimenes pieaugums, ieteicams veikt sekojošu rituālu : uz mazas, baltas papīra lapas uzrakstiet tekstu :’’ Lai auglība manā dzīvē valda! Lūdzu man augstākie spēki, dodiet pēcnācēju.’’ Lapiņu ar šo tekstu sadedziniet un pelnus īsi pēc Jaunā gada iestāšanās izkaisiet ārā. Kaisot pelnus, domās vizualizējiet savus pēcnācējus.

Karjeras izaugsme

Straujai karjeras izaugsmei, iesaka veikt šādu rituālu: pirms pusnakts aizdedziniet sarkanas krāsas sveci un šo aizdegto sveci piecas reizes lēnām paceliet sev virs galvas, skaitot sekojošus vārdus : ‘’ Veiksme būs manā pusē, visi spēki man palīdzēs sasniegt mērķus’’. Arī vārdus noskaitiet piecas reizes. Pēc tam sveci nopūtiet un piecas naktis glabājiet to sev zem spilvena.

Harmonija

Ja būtiskākais nākamajā gadā šķiet iekšējs miers un harmonijai, šis rituāls būs īsti laikā. Īsi pirms pusnakts atrodiet brīdi, lai pabūtu viens. Aizdedziet baltas krāsas sveci un uz papīra lapas uzrakstiet visas sliktās lietas, kuras iepriekšējā gadā padarījušas dzīvi grūtu. Tad saplēsiet lapu sīkās driskās, pie sevis skaitot sekojošus vārdus : ‘’ Lai viss grūtais, sliktais, mokošais paliek pagātnē. Lai nākamais gads dod mieru.’’ Pēc vārdu noskaitīšanas sveci nopūtiet un kopā ar saplēsto lapu izmetiet atkritumos.

Lasi arī šos rakstus:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...