Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Elīna Gluzunova atklāti par kaislībām attiecībās ar Artjomu

Elīna Gluzunova, foto: 1188 Play

Viesojoties sarunu šovā “Kad viņas satiekas”, dziedātāja Elīna Gluzunova atklāj, kā iepazinusies ar savu dzīvesbiedru Artjomu. Kā izrādās, arī attiecību sākumā abu starpā netrūka kaislības un skandālu.

Elīna atklāj, ka iepriekš kādu laiku dzīvojusi Vācijā, kur gribējusi strādāt, taču dokumentu kārtošana un darba meklēšana izrādījusies pārāk sarežģīta un ilga. Visu sarežģījuši arī dzīvošanas apstākļi- viņa dalījusi apartamentus ar vairākiem puišiem, kuri uzmācīgi izrādījuši uzmanību šarmantajai sievietei. Puišu uzvedība kļuvusi tik provocējoša, ka raisījusi Artjoma dusmas, kurš gluži kā princis baltā zirgā, ieradies un jaunekļiem sadevis pēc nopelniem. Elīna atzīst, ka baidoties par domāt, kā viss būtu izvērties, ja nebūtu ieradies Artjoms.

Tikmēr Elīnas Gluzunovas sarunu biedrs Valdis Melderis neslēpj pārsteigumu, ka Artjoms viens tik veikli apstrādājis četrus čaļus, bet Elīna saka: “Viņš noteikti varētu tikt galā arī ar vairāk. Es jutos pasargāta un svarīga. Viņa rīcība bija kas maģisks un pievilcīgs, jo jebkuram vīrietim jāspēj pastāvēt par savu sievieti”.

Tevi varētu interesēt arī šis:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...