Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

"Ērkšķu" šova dalībnieces iepazīstas ar Olaines cietuma Atkarīgo centru

Gunita, 1188 Play ekrānšāviņš

Gunita, 1188 Play ekrānšāviņš

Sociālā TV projekta “Caur ērkšķiem uz ..” šā gada dalībniecēm sagādātie pārbaudījumi ir patiešām nopietni. Šoka moments meitenes sagaida jau pašā sākumā, jo izrādās, ka jādodas nekur citur kā Olaines sieviešu cietuma Atkarīgo centru. Īpaši šokēta ir Madara, kura tikai nupat atbrīvota no ieslodzījuma vietas, un arī tikai nosacīti.

Tikmēr viena no centra klientēm piekritusi parādīt, kāda ir viņas dzīve aiz cietuma sienām, kā iekārtotas telpas, ar kādiem ierobežojumiem jārēķinās. Istabiņas izskatās itin pieklājīgi, daudz neatšķiras no kompaktām un askētiskām kopmītnēm, ir kopīgas mācību telpas un piemēroti apstākļi, lai mierīgi pildītu mājas darbus.

Centra kārtības noteikumos ietilpst arī pieklājīgas uzvedības normas, taču ērkšķainajām viešņām ar tām pagaidām sokas pagalam vāji. Itin drīz atkal uzliesmo skaļas necenzētu vārdu pārmaiņas. Konflikta epicentrā atkal nonāk Gunita, kura, šķiet, jau pirmo pāris dienu laikā paguvusi aizkaitināt teju visas projekta dalībnieces.

Atgādinām, ka sociālais projekts “Caur ērkšķiem uz…” skatāms ceturtdienās plkst. 21:00 STV Pirmā!, kā arī jebkurā ērtā laikā internetā – Tet TV+

Skatieties arī:

"Ērkšķu" dāmas ir šokā par nokļūšanu aiz restēm

Alkoholisms, nāve un cietums - "Ērkšķu" Madaras šokējošais dzīves stāsts

Konflikti "Ērkšķu" šovā uzņem apgriezienus

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...