Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

"Ērkšķu" šovā iezīmējas jauns mīlas trijstūris

Kristīne, 1188 Play ekrānšāviņš

Kristīne, 1188 Play ekrānšāviņš

sociālajā projektā “Caur ērkšķiem uz…” uzvirmojušas pirmās mīlas intrigas – sākušas klīst runas, ka dažu dalībnieču starpā uzplaukušas jūtas. Intrigu virpulī iekļuvusi bravūrīgā Marija, viņas dzīves biedrene ārpus projekta Anastasija, ar kuru sievieti jau kādu laiku vairs romantiskas attiecības nesaistot un trīs bērnu māmiņa Kristīne, kura neslēpj savu aizraušanos ar alkoholu.

Dāmām radušās aizdomas, ka Mariju un Kristīni vieno kas vairāk kā tikai koleģiāla draudzība un viesošanās laikā Rundāles pilī, meitenes nekautrējas abas aizdomās turamās pavilkt uz zoba. Runas vēl vairāk pastiprina pašas Kristīnes teiktais, ka pils varētu būt īstā vieta, kur Marijai viņu bildināt. Meiteņu izspēlētā bildinājuma sarīkošanas aina gan vairāk izskatās pēc teatrāla joka, bet kas zina – varbūt šajos jokos slēpjas arī kāds patiesības grauds? Savus minējumus izsaka arī pārējās dalībnieces un pauž bažas, vai trīs bērnu māmiņa tik krasi varētu mainīt savu orientāciju.

“Marijai nevar būt nekādu citu attiecību, jo viņa joprojām ir atkarīga no Anastasijas. Kad atdalīsies, būs cita runa.” Savā viedoklī dalās Madara, kurai pēc vārda kabatā nav jāmeklē. Tikmēr pati Anastasija saka, ka viņai ir pamatotas aizdomas, ka viss ir daudz nopietnāk kā izskatās: “Visas taču kopā dzīvo, kopā guļ .. protams, ka visu arī redz, nav ko tēlot ..”

Situācija tiešām ir intriģējoša. Pati Kristīne neslēpj, ka ļoti labprāt apprecētos, un kāpēc gan lai ne ar sievieti? Savukārt otra attiecību trijstūrī iesaistītā – Marija, kura šovā piedalās kopā ar iepriekšējo partneri, par šo tēmu runāt mīklaini izvairās.

Jau iepriekšējās projekta “Caur ērkšķiem uz ..” sezonās ir pieredzēts, ka izveidojas jauni meiteņu pāri, tāpēc, vai tā būs arī šoreiz, rādīs tālākie projekta notikumi. Atgādinām, ka sociālais projekts “Caur ērkšķiem uz…” ceturtdienu vakaros skatāms STV Pirmā!, bet jebkurā ērtā laikā internetā – Tet TV+

Skatieties arī:

"Ērkšķu" Marija pēc kautiņa mēģina izlīdzināt attiecības ar Lilitu

"Ērkšķu" Monika tagad dzīvo laimīgās attiecībās ar šova fani

Amuna Davis iedrošina "Ērkšķu" Aivu pieņemt savu orientāciju


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...