Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Evija Vēbere kopā ar ansi piesaka sevi repmūzikā

Evija Vēbere un ansis, publicitātes foto

Evija Vēbere un ansis, publicitātes foto

16. septembrī iznāca Evijas Vēberes solo albums "KĀ" - tam līdzās tika laists gaisā arī dziesmas “Labs suns” mūzikas videoklips, kas ir kopdarbs ar pašmāju reperi ansi. “Katrs albums ir kā manas dienasgrāmatas jauna nodaļa. Es esmu bezgala pateicīga par pēdējo gadu piedzīvojumiem un pardzīvojumiem. Viss, viss ir albumā iekšā, drošvien, pat vairāk kā vēl pati apzinos. Es lepojos ar paveikto kā nekad agrāk. Ar milzīgu pacilājumu un pazemību vēlos teikt, ka kopdarbs ar ansi ir labākais, ko līdz šim esmu radījusi. Ir liels gods izpausties repa mākslā blakus ansim,” stāsta Evija.

“Evija Vēbere ir boss. Tas man bija skaidrs jau tad, kad pirmoreiz dzirdēju un redzēju Eviju uz skatuves. Skaidrs bija arī tas, ka mums agrāk vai vēlāk kaut ko bija jāuztaisa kopā. Ļoti īsumā: tieši tā radās “Labs suns”. Es droši nepateikšu, ko šī dziesma nozīmēs jums, bet man tas, pirmkārt, ir sētā pieķēdēta suņa sapnis un reizē murgs. Sakāpināta, cilvēciska “pieķēdētā mentalitātes” epizode ar visiem tai piederīgajiem kontrastiem. Labs suns reizēm nav nemaz tik labs — bezizejas situācijas mēdz būt transformējošas, un pie ķēdes var ātri pierast. Viņš mums daudziem ir vienlaicīgi gan pazīstams, gan svešs. Iespējams, viņam visvairāk nepieciešama mīlestība, bet viņš darīs visu, lai tas nebūtu manāms. Tagad, kad dziesmai ir video versija, šķiet, ka kopā ar Toma vīziju tas viss ir aicinājums šajā distopiskajā ainā ieskatīties no sev ērtākā leņķa un šo situāciju un tās radīto labi pazīstamo izmisumu izjust, absorbēt un galu galā varbūt pat nedaudz saprast. Un kurš viņu vispār pielika pie ķēdes,” tā ansis.

Video radošo komandu veido režisors Toms Harjo, Agate Krista, Raitis Lapāns. Tērpus veidojis Mareunrols. “Izdzirdot Eviju repojot, man skrēja skudriņas. Uzreiz kļuva skaidrs, ka būs ļoti interesanti skatīties, kā šis tandēms darbosies viens ar otru. Un sevišķi — viens pret otru. Tie bija milzīgi enerģijas lādiņi, ko sportiska dueļa garā, pavērsām aci pret aci un skatījāmies, kurš izdzīvos. Izdzīvoja abi,” komentē Toms.

Albums tapis arī ar VKKF un AKKA/ LAA stipendiju atbalstu. “KĀ” ir Evijas Vēberes ceturtais studijas albums.

Apskaties arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...