Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Evija Vēbere piedāvā dziesmu “Ir ļoti”

Evija Vēbere, publicitātes foto

Evija Vēbere, publicitātes foto

Ceturtdienā, 9.septembrī, plašākai sabiedrībai tika pirmatskaņota mūziķes Evijas Vēberes dziesma “Ir ļoti”. Dziesma ir pirmais vēstnesis gaidāmajam albumam “KĀ”, kurš klajā nāks jau 16. septembrī. Dziesmai radīts juteklisks sajūtu mūzikas video, kura autores ir dvīņu māsas Sasha un Sonja Komarovas. “Dziesma ‘Ir ļoti” ir viena no manām vismīļākajām dziesmām, kuru esmu ietērpusi siltā, reizē auksti nostaļģiskā skaņu kažociņā. Šī dziesma, tāpat ieraksts “KĀ”, ir mana aizvadītā gada rūpīgi izkristalizēts sajūtu izklāsts. Mūzikas video filmēšana bija ļoti iedvesmojoša un sirsnīga. Esmu bezgala pateicīga par satikšanos ar Sonju, Sašu un Diānu. Šīs skaistās būtnes savu pasaules skatījumu spēj ietērpt pasakainos kadros," stāsta Evija.

“Video estētika ir balstīta uz bērnības atmiņām. VHS, rotaļlācis un leļļu māja priekš mums rada vēlamo nostaļģijas sajūtu, kura ir salda un nedaudz skumja reizē. Iedvesmojoties no Evijas skaistās dziesmas, mēs vēlējāmies radīt pasauli, kurā šīs sajūtas dzīvo”, saka Sasha un Sonja Komarovas. “KĀ” būs Evijas Vēberes ceturtais studijas albums. 2018. gadā mūziķe izdeva savu pirmo solo ierakstu latviešu valodā “Sirdsbūt” - albums darināts uz visdažādākajiem sintezatoriem. “Sirdsbūt” tika atzīts par 2019. gada labāko alternatīvās un indie mūzikas albumu mūzikas ierakstu gada balvā “Zelta Mikrofons”.

Apskaties, kas vēl jauns pašmāju mūzikas industrijā:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...