Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Felipes attiecības ar jauno draudzeni pagaidām "noliktas un pauzes"

Felipe un Baiba Klints, 1188 Play ekrānšāviņš

Felipe un Baiba Klints, 1188 Play ekrānšāviņš

Turpinot savu “karsto” tūri pa Vecrīgas naktsklubiem, pašmāju realitātes seriāla “Slavenības. Bez filtra” saviesīgo notikumu apskatniece aci pret aci sastapusi arī šova iepriekšējo sezonu varoni, smaidīgo brazīlieti Felipi. Puisim gan šis ir atvadu vakars pirms došanās atpakaļ uz Brazīliju.

Kā atminas šova un Felipes fani, iepriekšējās sezonas izskaņā pie viņa bija ieradusies jaunā draudzene – karstasinīgā brazīļu DJ meitene Taina. Attiecības bija kaislību pilnas, un protams, Baibai interesē, kā tad notikumi attīstījušies tālāk.

Felipe atklāj, ka šobrīd pāris attiecībās ietur pauzi – attālums un tā izraisītā greizsirdība darījuši savu. Pauze attiecībās ir interpretējama dažādi – vai nu cilvēki faktiski uzskata sevi par brīviem un lūkojas pēc jauniem sakariem, vai arī joprojām ir kopā un cer uz attiecību atjaunošanu. Izskatās, ka Felipes gadījumā pārliecinoši ir otrais variants – viņš Tainu joprojām mīlot pārāk stipri, lai mestu acis uz Latvijas “žubītēm”. Jau pavisam drīz Felipe dodas uz Brazīliju un kā pats saka – tad jau redzēšot, vai izdosies vēl ko glābt.

Laikam jau mūsu žubītēm cerības uz Felipes uzmanību “dzīvajā” labāk nelolot .. atliek vien pamielot acis ar šo video!

Skatieties arī:

Felipe iesaka latviešu sievietēm celt savu pašapziņu

Kas ir Felipes jaunā draudzene Taina?

Vai Felipes attiecības izturēs attāluma pārbaudi?

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...