Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Felipes smalkie draugi uzreiz atpazītu zīmolu viltojumus

Felipe Gabriels, 1188 Play ekrānšāviņš

Felipe Gabriels, 1188 Play ekrānšāviņš

Atraktīvais brazīlietis Felipe Gabriels, kura mājas vismaz pa daļai jau vairākus gadus ir arī Latvijā, šoreiz ir izmetis nelielu līkumiņu un nonācis Turcijā. Arī realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” skatītajiem ir iespēja sekot Felipes piedzīvojumiem Eiropas un Āzijas krustcelēs.

Viena no atraktīvākajām vietām, kur parasti nonāk teju katrs austrumu zemju apmeklētājs, ir tirgus. Piedāvātie zīmolu krāšņumi apžilbina pat dzīvē daudz greznības redzējušo Felipi – Rolex pulksteņi, Versace saulesbrilles, Gucci krekliņi … Arī turku tirgos raksturīgā kaulēšanās brazīlietim tīri labi iet pie sirds – tā visi darot arī viņa dzimtenē.

Ir tikai viena problēma, jūs jau laikam nojaušat, kāda – visi šie labumi ir fake – viltojumi. Tiesa gan, kā atzīst zīmolu pazinējs Felipe – dažu viltojumu kvalitāte ir pat ļoti laba, no oriģināliem tos atšķir tikai sīkas nianses, kuras pamanītu tikai īsteni pazinēji. Un pie tādiem piederot arī Felipes bagātie draugi, tādēļ viņš pat gribēdams nevarētu atļauties šos izstrādājumus valkāt.

Ja arī jūs interesē, kā izskatās un kāda atmosfēra valda Turcijas “feiku paradīzē” – noskatieties šo video!

Skatieties arī:

Par kādu summu Felipe būtu gatavs fotografēties kails ?

Vai Felipe kādreiz vēlētos bērnus ?

Olga Kambala iesaka pie zīmolu drēbēm nēsāt plastikāta tirgus maisiņu


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...