Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Fitnesa treneris Gints Valdmanis apprecējis sava bērna māti

Gints Valdmanis, 360TV šova "Pasaki to skaļi" ekrānšāviņš

Gints Valdmanis, 360TV šova "Pasaki to skaļi" ekrānšāviņš

Fitnesa treneris Gints Valdmanis 8. jūlijā Liepupes muižā apņēma par sievu sava gaidāmā bērna māti, uztura speciālisti un fitnesa treneri Jekaterinu Sidorovu, kura pēc kāzām pārgāja vīra uzvārdā. Par ģimenes pieaugumu pāris paziņoja jau šā gada marta vidū - meitiņai paredzēts nākt pasaulē augustā.

https://www.instagram.com/p/CQiKloIpl8J/

Kā zināms, Gints ar Jekaterinu iepazinās pagājušā gada rudenī un jau decembrī uzsāka kopdzīvi. Vairāk par pāra attiecībām meklē kanāla 360TV šovā “Pasaki to skaļi” sērijā, kur vīrietis ne tikai sacīja paldies viņa iedvesmas personai - uzņēmējai Ievai Plaudei Rēlingerei, bet arī atklāti runāja par jaunajām attiecībām, kā arī atklāja, vai, tāpat kā ar bijušo sievu, ar jauno sirdsāķīti kļūs par fitnesa superpāri. Kamēr Valdmanis ar mīļoto ir meitiņas gaidībās, viņa bijusī laulene, fitnesa skaistule un permanentā grima meistare Juta šopavasar sociālajā tīklā “Facebook” nomainīja uzvārdu atpakaļ uz Jemeļjanova, kā arī apstiprināja, ka ir jaunās attiecībās ar ASV dzīvojošu latvieti Juri.

Tevi varētu interesēt arī šis:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...