Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

FOTO: Kā slavenības ballējās erotiskā spriedzes romāna ''Uguns un pulvers'' atklāšanā

Mērija Elizabete Kalniņa un Baiba Klints grāmatas atklāšanā, foto STV Pirmā

Uz Latvijas pirmās erotiski romantiskā spriedzes trillera grāmatas “Uguns un pulvers” atklāšanas svētkiem restorānā "Buržujs" bija sapulcējušies Mērijas Elizabetes Kalniņas atbalstītāji.

Saviesīgās dzīves apskatniece no populārā pašmāju šova “Slavenības. Bez filtra” Baiba Klints uz sarunu aicināja vairākus viesus un uzdeva tiem dažādus jautājumus. Piemēram, Una Ulme atklāja, ka viņasprāt, mūsdienu vīrieši ir vāji, turpretim Agnese Zeltiņa izvēloties vīriešus, kuri dāvina vairāk nekā veļasmašīnas un kafijas automātus. Sarunā Agnese Zeltiņa atklāja arī, ka viņas dzīvē ir kāds romantisks atgadījums, ko sarūpējis vīrietis - lidojums ar helikopteru virs Lielā Kanjona, ASV. Ir aizdomas, ka pārsteiguma autors ir Miks Ozoliņš.

Viesu pulkā atnākuši bija arī vairāki influenceri, piemēram, Agrita Bindre-Blumenauu, Diona Liepiņa un Dana Bella, kas zināma kā Wild Spirit apakšveļas ražotāja, kā arī Latvijā atpazīstamas personības - Ramona Petraviča un Inga Grencberga.

Mērija Elizabete Kalniņa ir Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes studente, kuras debijas romāns Sapnis par viņu un mūziklu, kas tapis romantiskajā žanrā, kļuva par apgāda Zvaigzne ABC konkursa laureātu un vienu no 2021.gada visvairāk pārdotajiem latviešu daiļdarbiem.

Autore savu debiju sāka rakstīt, tikko sasniegusi pilngadību, un vēl patīkamāku pārsteigumu radīja romāna iespaidīgie pārdošanas apjomi un jūsmīgās atsauksmes no neskaitāmiem lasītājiem, sakot: "Latvijas literatūrā ir dzimusi jauna zvaigzne."

Autore atgriežas jaunā ampluā, sniegdama ne vien seksuālas baudas piesātinātu izklaidi, bet arī provokatīvu stāstu, kas paver priekškaru uz dzīvnieciskāko miesaskārību aizkulisēm. Uguns un pulvera sižeta pamatlīnija ir saistīta ar seksa verdzības tēmu, ko līdz šim vēl neviens latviešu rakstnieks nav uzdrošinājies iztirzāt. "Šokējoši atklātā tēma - cilvēku tirdzniecība, piespiedu prostitūcija - romānā lēni un nepielūdzami nolasās teju visos varoņos. Jaunajai autorei pārsteidzoši spēcīgi izdevies atklāt gan viņu motivāciju, gan vēlmi visiem spēkiem cīnīties par cilvēcību, mīlestību un, jā, arī izdzīvošanu. Aizraujoši, intriģējoši un sāpīgi," tā par autores daiļradi saka aktrise un uzņēmēja Agnese Zeltiņa.

Romāna galvenais varonis Dāvids Robežnieks ir pati pilnība - iekāres viesuļvētra, seksualitātes kvintesence. Viņam piemīt viss, ko vien sieviete var vēlēties. Izņemot… Viņš nav iegūstams. Viņš ir īslaicīga, kaisles piesātināta izklaide. Dāvids ir pērkams uz vienu nakti vai - ekskluzīvos gadījumos - uz dažiem mēnešiem. Un tad viņš nozūd kā gaistoša vīzija, atstādams pēc sevis vien baudas alkas un neaizmirstamas atmiņas. Vienā no vērienīgākajiem saviesīgajiem pasākumiem Latvijā Dāvida ceļi krustojas ar Rūtu Tēraudi, kuras acīs degtin deg viss, kam viņš jau sen zaudējis ticību. Vīrietis pat nenojauš, ka pavisam drīz atkal satiks Rūtu… un viņa gluži kā šaujampulveris, sprakšķēdams karstajās liesmu mēlēs, iesvels Dāvida dvēselē uguni, ko viņam nebūs pa spēkam apdzēst. Taču eksistē kāds, kurš jau septiņus gadus alkst atriebt savu seksa verdzībā pārdoto māsu, un viņš ir pārliecināts, ka vainojams neviens cits kā Dāvids.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...