Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ģedertes vīrs lenca iecerēto ar jogurtiem, nevis ziediem

Marika Ģederte, 360TV

Marika Ģederte, 360TV

Viesojoties kanāla 360TV raidījumā "Pasaki to skaļi" uzņēmēja Marika Ģederte atklājusi mazāk zināmus faktus par savu dzīvi un arī attiecībām. Runājot par iepazīšanos ar vīru Ģirtu Ģedertu, simpātiskā sieviete pastāstījusi, ka tas noticis abiem strādājot uz vienas ielas: “Pirms Amerikas mēs strādājām uz vienas ielas, uz Vaļņu ielas. Viņš bija vienā galā un es biju otrā.” raidījumā pastāstījusi Marika, piebilstot, ka pirmo soli spēris un simpātijas izrādījis topošais vīrs. Turklāt darījis to pavisam neparasti: “Viņš nenāca pie manis ar ziediem, bet gan jogurtiem. Es atgriezos viņa dēļ mājās un sāku strādāt pie viņa un es pat teiktu, ka viņš skaistumkopšanas nozarē bijis kā celmlauzis. ” savās attiecību aizkulisēs, kas ilgst jau 27 gadu garumā, ļauj ielūkoties Marika.

Tāpat uzņēmēja atklāti saka – vīrs ir bijis viens no viņas dzīves skolotājiem un ir pārliecināta – vīriešiem skaistumkopšanas nozarē būtu jādarbojas daudz aktīvāk: “Lielākais paradokss ir tāds, ka es skaistumkopšanā ienācu no malas un neko daudz nezināju – ne par vaksāciju, ne par citām skaistumkopšanas lietām. Visi mani pieci pirmie skolotāji ir bijuši vīrieši. Es līdz šai dienai saprotu, ka tas ir tāds neizmantots potenciāls un vīriešiem vairāk būtu jābūt skaistumkopšanā. Arī kā speciālistiem. Tā ir tā lieta, pie kā es šobrīd strādāju un man nemaz neiet viegli. Jo stereotipi, īpaši jau pie mums Latvijā, iet pa priekšu.” saka Marika Ģederte.

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...