Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ģimenes dienas pasākumi

Ģimene, Image by 460273 from Pixabay

Ģimene, Image by 460273 from Pixabay

Šodien, 15. maijā, ir Starptautiskā ģimenes diena, kam par godu Rīgas kultūras centri sarūpējuši sirsnīgus pasākumus - svētku koncertus, kuros uzstāsies dziedošās un muzicējošās ģimenes.

Tiešsaistes pasākumi

Ņemot vērā, ka šogad klātienē nav iespēja tikties dažādiem amatiermākslas kolektīviem, interešu pulciņu un arī mūzikas skolu audzēkņiem, Starptautiskās ģimenes dienas svētku programmu ir sagatavojušas dziedošās un muzicējošās ģimenes. Lai arī svētku koncerti tapuši ne tik vieglā laikā, kad bērniem nācās mācīties, bet vecākiem strādāt attālināti, kopīgi ir radīti jauki un patiesi sirsnīgi priekšnesumi. Visus Ģimenes dienai radītos pasākumus šajā dienā var noskatīties tiešsaistē kultūras centru tīmekļa vietnēs un arī sociālo tīklu kontos.

  • Arņa Miltiņa ģimene kopā ar Dmitriju Tarasovu un Viesturu Samtu skatītājus iepriecinās ar pasākumu "Lai mums labi iet", ko var noskatīties kultūras centra "Imanta" tiešsaistē.
  • No Augusta Dombrovska mūzikas skolas Burtnieku nama ar muzikālo izpildījumu skatītājus lolos brāļi Grīnbergi un jaunie mūziķi no Zālīšu un Križevicu ģimenes, veltot koncertu "Ceļojums".
  • Kultūras centrā "Iļģuciems” koncertizpildījumu sniegs Tihovsku ģimene.
  • Kultūras centra "Mazā ģilde" koncertuzvedumā "Esi man blakus" uzstāsies Kaspars Zemīša ģimenes grupa "ZeBand".

Starptautiskās ģimenes dienas svētku programma ar koncertu norises laikiem un straumēšanas vietnēm pieejama tīmekļa vietnē www.kultura.riga.lv. Starptautiskajai ģimenes dienai veltīto svētku programmu atbalsta Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...