Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Gints Valdmanis: attiecībām jābūt dabiskām un foršām

Gints Valdmanis, ekrānuzņēmums

Gints Valdmanis, ekrānuzņēmums

Kurš no jums ģimenē ir greizsirdīgākais, uz šādu jautājumu raidījumā “Iečeko slavenību” jāatbild fitnesa pārim Gintam un Jekaterinai Valdmaņiem.

Es neesmu tāds baigi greizsirdīgs, saka Gints un piebilst, ka viņam ir veselīga greizsirdīga.

Mans tas redzējums ar attiecībām ir šāds - nav tāds īsti mēs. Ir situācijas, kur ir mēs, bet tā pat pamatā ir - viņa ir cilvēks, es esmu cilvēks. Viņai ir savs un man ir savs un ir tas mūsu kopējais. Attiecībās ir jāuzticas un visam ir jābūt dabiskam un foršam, saka Gints un piebilst, ka tad tam visam pārējam nav jēga. Priekš kam tad tu ķēmojies ar gredzenu pirkstā, jautā Gints.

“Ja tu neesi gatavs, tad tu neesi gatavs,” tā par attiecībām saka Gints un piebilst, ka viņam šobrīd nav ne spēks, ne enerģija, ne vēlme vairs iet un iepazīties ar citām sievietēm un izlikties, ka tas viņu interesē.

Viņš smaidot piebilst, ka savā ziņā apbrīno džekus, kam ir sievas un vēl mīļākās, kur viņiem tāda enerģija šim visam. “Iedod man šo enerģiju,” smejoties saka Gints.

Vairāk lasi:

Kā pēc meitiņas piedzimšanas jūtas fitnesa slavenību Valdmaņu pāris?

Gints Valdmanis: nepalaid garām dzīvi, jo tai nav izmēģinājuma versijas

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...