Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Gribi iemācīties vadīt auto ziemā? Piesakies bezmaksas drošas braukšanas nodarbībām!

Drošas braukšanas nodarbības (Image by Jan Gajek from Pixabay)

Drošas braukšanas nodarbības (Image by Jan Gajek from Pixabay)

Lai uzlabotu autovadītāju prasmes vadīt auto ziemas apstākļos, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sadarbībā ar Latvijas transportlīdzekļu apdrošinātāju biroju (LTAB) no 24. - 28.februārim autovadītājiem piedāvā bezmaksas drošas ziemas braukšanas konsultācijas. Konsultācijas šogad notiek piecās Latvijas pilsētās - Rīgā, Jelgavā, Siguldā, Valmierā un Jēkabpilī.

Kādas auto vadīšanas prasmes varēs apgūt?

Nodarbību dalībniekiem:

 • tiks skaidroti drošas braukšanas pamati,
 • veidota izpratne par bremzēšanas ceļa garumu un tā ietekmējošiem faktoriem ziemas apstākļos,
 • skaidrots par šķēršļu apbraukšanu,
 • varēs iemācīties, kā izvairīties no sadursmes, ja bremzēšanas ceļš ir nepietiekams,
 • tiks sniegts skaidrojums par auto riepu stāvokli un to izvēli atbilstoši ikdienas braukšanas stilam.

Kad notiks bezmaksas drošas braukšanas nodarbības?

Piecu dienu garumā, sākot no 24.februāra līdz 28.februārim būs pieejami trīs nodarbību laiki, kad interesenti varēs piedalīties Ziemas braukšanas dienu bezmaksas konsultācijām pēc iepriekšēja pieraksta. Pasākums paredzēts fiziskām personām un iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta - viens zvans - viena rezervācija vienai personai.

Nodarbību vietas:

 • Rīgā - S.Eizenšteina iela 16, (Biķernieku trase);
 • Valmierā - Dīvaliņa ielā 15;
 • Siguldā - Pils ielā 14A;
 • Jelgavā - Aku ceļš 1, (Sporta kompleks Rullītis);
 • Jēkabpilī - Salas novads, Birži (Autotrase Baroni).

Nodarbību laiki Rīgā: no trešdienas, 24.februāra līdz svētdienai, 28.februārim plkst.14:00, 16:00 un 18:00.

Nodarbību laiki Valmierā, Siguldā, Jelgavā, Jēkabpilī: no trešdienas, 24.februāra līdz svētdienai, 28.februārim plkst.11:00, 13:00 un 15:00.

Kā pieteikties nodarbībām?

Pieteikšanās nodarbībām zvanot pa tālruni:

 • Rīgā un Jēkabpilī - 20777222
 • Valmierā, Siguldā un Jelgavā - 26553336

Pieteikties var darba dienas no plkst. 9:00-17:00 un vienas nodarbības ilgums būs viena stunda un 30 minūtes.

Kādi ir pieteikšanās nosacījumi?

Šajās nodarbībā drīkst piedalīties jebkurš autovadītājs ar savu transportlīdzekli, kas aprīkots ar ziemas riepām ar derīgu tehnisko apskati un obligāto civiltiesisko apdrošināšanu. Vēlams uz nodarbību ierasties ērtos, braukšanai atbilstošos apavos un siltā apģērbā.

Gadījumā, ja kāds autovadītājs netiek uz iepriekš pieteiktu nodarbību, lūgums sniegt informāciju uz iepriekš norādīto tālruni, lai varētu operatīvi piedāvāt vietu citiem braukt gribētājiem.

Bezmaksas drošas braukšanas konsultācijas notiek, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības pasākumus. Autovadītāji atrodas katrs savā automašīnā un saziņa notiek izmantojot rācijas.

CSDD jau kopš 2015.gada piedāvā autovadītājiem bez maksas uzlabot savas braukšanas iemaņas ziemas apstākļos. Šajā laikā apmācībās piedalījušies jau vairāk nekā 4500 autovadītāju. Šogad bezmaksas drošas braukšanas apmācības notiks piecu dienu garumā vienlaikus piecās pilsētās - Rīgā, Jelgavā, Siguldā, Valmierā un Jēkabpilī.

Informējam, ka organizatori var veikt pasākuma foto vai/un video reportāžu. Šie materiāli var tikt izmantoti publicitātei. Ierodoties uz pasākumu, jūs apliecināt, ka jums pret to nav iebildumu.

Visa informācija par drošas braukšanas apmācībām kā arī vērtīgi video padomi braukšanā ziemā tiks sniegti www.bksb.lv un www.csdd.lv kā arī sociālajos tīklos: www.facebook.com/BikerniekuTrase/ https://www.facebook.com/csddlatvia/, https://twitter.com/CSDD_LV

Lasi arī šos rakstus:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...