Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Harmoniskais Reņģu pāris saplēšas TV kameru priekšā

Līga Reņģe, 1188 Play ekrānšāviņš

Līga Reņģe, 1188 Play ekrānšāviņš

Citkārt tik saskanīgai Reņģu ģimenei no pašmāju realitātes šova “Ģimene burkā” ar kopīgi ieplānoto uzdevumu – uzbūvēt pirtiņu šoreiz neiet tik gludi. Vēl vairāk - būvniecība kļūst par īstu pārbaudījumu pāra attiecībām un skatītāji ir liecinieki pirmajam skaļajam ģimenes strīdam: “Es uzskatu, ka sievietēm vispār nevajadzētu nākt pie šādiem fiziski smagiem darbiem. It kā jau viņa palīdz, bet patiesībā es pats labāk visu lēnām izdomātu, ko un kā, un tad izdarītu. Viņas klātbūtne tikai rada lieku stresu” – savu redzējumu izklāsta Ivars.

Savukārt Līga šoreiz ir diezgan pikta – viņai šķiet, ka pēc Ivara ieceres pirtiņa sanāks par mazu, un arī citos būvēšanas jautājumos sievai ir ko piebilst. Celtniecības darbi nav joka lieta, un arī šajā reizē tik par mata tiesu izdodas izvairīties no nopietnas traumas.

Kā tas viss beigsies ? Vai Reņģu pārim izdosies izlīdzināt nesaskaņas un tikt pie kārotās pirtiņas? Sekojiet seriāla “Ģimene burkā” notikumiem un uzzināsit!

Skatieties arī:

Ivars atradis veidu, kā lauku mājā tikt pie interneta

Reņģu ģimene dodas kopīgā izjādē

Ko Ivars un Līga domā par sev adresētajiem komentāriem ?

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...