Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Horoskopi. 15. – 22. maijs

Horoskopi. Pexels.com

Horoskopi. Pexels.com

Gaisā virmo patīkamas vasaras priekšnojautas. Cilvēku prāti kļūst līksmāki. Arī norises dabā kļūst aktīvākas. Kas mūs sagaida nākamajā nedēļā – par to, lai spriež astrologi.

Auns (21. marts–19. aprīlis)

Auniem nedēļa var izvērsties visai sarežģīta. Ļoti jāsargā sava veselība un vēlams visiem iespējamajiem veidiem izvairīties no konfliktiem, jo tajos var neizdoties gūt virsroku. Labās ziņas -ģimenē Aunu cienīs, novērtēs un atbalstīs. Brīvajiem Auniem pastāv iespēja satikt brīnišķīgu partneri.

Vērsis (20. aprīlis–20. maijs)

Vērsim šī būs veiksmīga nedēļa. Iespējams tiks piedāvāts jauns darbs vai projekts. Vēlams, šos piedāvājumus nelaist garām, jo tie nesīs finansiālu labumu vēl ilgu laiku. Arī privātajā dzīvē Vērsim veiksies tīri labi. Uzmanības no pretējā dzimuma pārstāvjiem netrūks. Jau esošajās attiecībās valdīs pilnīga idille. Vienīgais no kā vērsim šonedēļ jāpiesargājas – jābūt ļoti uzmanīgam pie stūres.

Dvīņi (21. maijs–20. jūnijs)

Dvīņiem šonedēļ liksies , ka viņi ir visgudrākie, veiksmīgākie un viltīgākie. Pašapziņa ir laba lieta, tomēr nevajadzētu kļūt pārāk augstprātīgiem, apkārtējie var to uztvert ļoti personiski. Brīvajiem dvīņiem ir ļoti lielas iespējas satikt savu otro pusīti un izveidot ilgtspējīgas attiecības. Ja šajā nedēļā ieplānots kāds lielāks pirkums, to droši var veikt. Iegādātā lieta kalpos ilgi un labi.

Vēzis (21. jūnijs–22. jūlijs)

Vēžiem šī būs ļoti rāma un mierpilna nedēļa. Nekādi lieli pārsteigumi nav sagaidāmi nevienā no dzīves jomām. Vēlams šo mieru izmantot lietderīgi – labi izgulēties, palasīt grāmatas vai noskatīties kādu izglītojošu filmu. Tāpat ieteicams izbaudīt kādu skaistumkopšanas procedūru vai masāžu. Šajā nedēļā uzkrātie spēki var būt noderīgi jau tuvākajā nākotne.

Lauva (23. jūlijs–22. augusts)

Lauvām iespējamas lielas finansiālas veiksmes. Pat tik lielas, ka varbūt ir vērts iegādāties loterijas biļeti. Ne tik pozitīva nedēļa var izvērsties Lauvu privātajā dzīvei. Lauvu otrās pusītes var justies pamestas novārtā un pieprasīt pastiprinātu uzmanību. Brīvajiem Lauvām var gadīties ne visai veiksmīgi randiņi.

Jaunava (23. augusts–22. septembris)

Jaunavas šonedēļ būs uzmanības centrā. Apkārtējie viņas apbrīnos un pat apskaudīs. Visi darbi ies no rokas, netrūks jaunu piedāvājumu ne personiskajā, ne profesionālajā dzīvē. Ļoti ieteicams šonedēļ sākt plānot kāda tālāku ceļojumu. Tāpat arī ir vērts ieplānot kādas lielākas svinības un apciemot sen nesatiktus radus un draugus.

Svari (23. septembris–22. oktobris)

Svariem ļoti labvēlīgs laiks, lai iegādātos vai vismaz noskatītu nekustamo īpašumu. Veiksies visās jomās, kas saistītas ar mājokli, tā labiekārtošanu utt. Ļoti jāuzmanās no nelabvēļiem darbā. Ja Svari nebūs pietiekami piesardzīgi , viņiem aiz muguras var tikt sastrādātas dažādas nelāgas lietas. Nav vēlams uzsākt nekādus jaunus projektus profesionālajā jomā.

Skorpions (23. oktobris–21. novembris)

Skorpioniem var negaidīti piezagties izdegšanas sindroms un hronisks nogurums. Nedaudz jāpiebremzē ar slodzi darbā. Attiecībās iespējamas īslaicīgas nesaskaņas, kuru risināšanā varbūt nemaz nav vērts iesaistīties ar pilnu atdevi, jo ar laiku tās atrisināsies pašas no sevis. Pastiprināti jāpievērš uzmanība jebkāda veida sāpēm, jo tās var liecināt par kādām nopietnākām veselības problēmām.

Strēlnieks (22. novembris–21. decembris)

Strēlniekiem šo nedēļu vajadzētu veltīt tikai un vienīgi ģimenei, pretējā gadījumā nākotnē var rasties dažādas nesaskaņas. Ļoti vēlams apciemot sen nesatiktus vecākās paaudzes radiniekus. Jo vairāk laba Strēlnieks šonedēļ paveiks, jo vairāk laba viņam pavisam drīz nāks atpakaļ.

Mežāzis (22. decembris–19. janvāris)

Mežāži šonedēļ būs emocionāli ļoti jūtīgi. Visu uztvers ļoti personiski. Pat saasināti. Ņemot vērā Mežāžu psiholoģisko stāvokli, viņus būs ļoti viegli izprovocēt uz dažādām ķildām. Šī iemesla dēļ vēlams saglabāt veselo saprātu un pēc iespējas neiesaistīties konfliktos, lai kā arī negribētos nedaudz pakašķēties. Jābūt uzmanīgam naudas lietās, nav vēlami spontāni pirkumi. Vēlāk tos var nākties nožēlot.

Ūdensvīrs (20. janvāris–18. februāris)

Ūdensvīriem vecākiem šonedēļ var neklāties viegli. Bērni rādīs raksturu un pārbaudīs Ūdensvīru pacietību līdz pat galējai robežai. Mieru, tikai mieru. Galvenais palikt pie sava un nepiekāpties. Izaicinājumi sagaidāmi arī profesionālajā dzīvē, bet ja ūdensvīrs spēs veiksmīgi tikt ar tiem galā, jau drīz gaidāmi saldi šī darba augļi.

Zivis (19. februāris–10. marts)

Zivīm šonedēļ būs radošā nedēļa. Ideju netrūks nevienā no dzīves jomām. Ja šajā nedēļā plānots slēgt kādus nopietnus juridiskus līgumus – ir īstais laiks. Lai arī Zivis jutīsies ne tikai radošas, bet arī ļoti pievilcīgas, jaunas iepazīšanās tomēr nav vēlamas, jo nākotnē var radīt dažādus sarežģījumus.

Te arī jaunākais slavenību dzīvē:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...