Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Horoskops nedēļai - 27.jūnijs-3.jūlijs

horoskops. unsplash.com

horoskops. unsplash.com

Vasaras saulgriežu svētki ir beigušies un kādam atsākas darbs, kādam turpinās atpūta atvaļinājumā. Ko prognozē zvaigznes ikvienai no zodiaka zīmēm šajā nedēļā?

Auns

Auniem šonedēļ svarīgi pievērst uzmanību savam potenciālam kā privātajā dzīvē, tā karjerā. Tava apņēmība un mērķtiecība var noderēt abos. Galvenais - neskrien notikumiem pa priekšu un nesteidzies izdarīt pārsteidzīgus soļus!

Vērsis

Vērsim mēneša beigās var sanākt atkal uzrauties uz darbu gūzmu, bet tava pieeja pienākumu pildīšanai un prioritāšu izvirzīšanai palīdzēs ar to tikt galā. Jāmācās būt diplomātiskam, tas palīdzēs visās jomās. Pašā mēneša izskaņā var aktualizēties ar nekustamo īpašumu saistīti jautājumi.

Dvīņi

Piemērots brīdis sakārtot materiālas dabas nianses. Tieši šobrīd Dvīņiem vēlams neatlikt dažādu uzdevumu un izaicinājumu pārvarēšanu, bet atrisināt maksimālu daudz jautājumu. Lai parūpētos par emocionālo un psiholoģisko atslodzi, smelies spēkus fiziskās aktivitātēs pie dabas.

Vēzis

Vēžiem jūnija izskaņā uzmanību prasīs karjeras izaugsmes, profesionālās pilnveidošanās nianses. Pievērs uzmanību šķēršļiem tavā dzīvē un labāk izvairies no jau iepriekš neveiksmei lemtām diskusijām, kas tikai tērē tavu laiku un spēkus, un var kaitēt tavai pašapziņai.

Lauva

Lauvām pēc ilgāka pārdomu perioda var nākties beidzot skatīties sejā dažādiem lēmumiem. Uzticies savai intuīcijai! Svarīgi šajā laikā arī nepazaudēt vadības grožus pār savu dzīvi – gan darba lietās, gan privātajās.

Jaunava

Šis ir īstais brīdis mazliet iepauzēt un palūkoties uz savu dzīvi no malas. Nav piemērots laiks pārsteigtiem lēmumiem, labāk velti laiku, lai saprastu, kas tev ir svarīgs un kas ne. Mīlas dzīvē jutīsies kaislīgs un spontāns, taču arī šajā ziņā vēlams uz mirkli ieturēt distanci un mērenību baudās.

Svari

Svariem jūnijs bijis tik dažādiem notikumiem un iespaidiem pārbagāts, ka vajadzētu beidzot atvilkt elpu un pievērsties savai veselībai. Nogurums un pārslodze var radīt dažādas nepiepildītas gaidas un vilšanās, tādēļ velti šo nedēļu, lai ielūkotos pats sevī, ne meklētu atbalstu citos.

Skorpions

Jutīsies stiprāks kā jebkad, kas var noderēt dažādu ambīciju piepildīšanai, bet var izvērsties bīstami komunikācijā ar citiem. Ja negribi iedzīvoties ienaidniekos, iemācies paklusēt un ieklausīties, pirms mesties sparīgā strīdā. Problēmas attiecībās nebūs tikai otrās puses vaina.

Strēlnieks

Pati jūnija nogale var nest jaunus darba piedāvājumus, iespēju pievērsties privātajam biznesam, un arī jūlija sākumā Strēlniekiem vērts būt vērīgiem, lai nepalaistu garām savu lielo iespēju. Tava šī brīža harizma nesīs veiksmi arī attiecībās!

Mežāzis

Lai cik enerģisks un pārliecināts par saviem spēkiem jutīsies, tomēr izmanto šos resursus tikai savu darīšanu kārtošanai, un citu dzīves atstāj viņu pašu pārziņā. Mēģini neuztiept citiem savu viedokli, tava stūrgalvība kaitēs tikai tev pašam.

Ūdensvīrs

Izcils laiks, kad ieviest pārmaiņas privātajā dzīvē – tikai atceries, ka pārmaiņu avots esi tu pats. Svarīgi saglabāt kājas pie zemes, un izvilkt degunu no mākoņiem. Realitāte var atšķirties no tavām iedomām. Darba vietā nebaidies paust savas idejas – tās novērtēs.

Zivis

Zivis ar savu nosvērtību un plānošanas prasmēm spēs iedvesmot ar piemēru arī citus. Izmanto šo enerģijas pielādēto laiku, lai veidotu pamatus savām nākotnes iecerēm! Ja vēlies dibināt attiecības vai uzsākt jaunus darba projektus, ir labs brīdis īstenot savas fantāzijas reālās darbībās.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...