Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Idejas Jaunā gada sagaidīšanas svinībām

pexels.com

Ne velti ir teiciens – kā veco gadu pavadīsi, tā jauno sagaidīsi. Lai jau 31. decembrī dotu startu jauniem piedzīvojumiem un aizraujošiem notikumiem, kā arī ieviestu gaidītās pārmaiņas savā dzīvē, jāizplāno atbilstošs veids, kā vakaru un nakti pavadīt.

Kā sagaidīt 2019. gadu?

1. Jaunā gada ceļojums

Dodies jebkur, kur vēl neesi bijis. Vai tā būtu kāda pilsēta Latvijā, valsts Eiropā vai cits kontinents. Sapako mantas, nopērc vilciena, autobusa vai lidmašīnas biļeti, vai ielej degvielu svētkiem ir sagatavojušas īpaši izdevīgus ceļojumu piedāvājumus.

2. Smalkās vakariņas 31. decembrī

Ja tava kaislība ir pavārmāksla, izmanto iespēju sapulcināt radiniekus un tuvus draugus īpaši smalkās vakariņās, lai nodemonstrētu savu meistarību. Ēdienkartes sastādīšana jau vien var izvērsties par veselu notikumu, jo īpaši, ja izvēlies izaicinošu tēmu, piemēram, sagatavot tikai veģetārus vai vegāniskus ēdienus, vai arī pamēģināt receptes no austrumu virtuves.

3. Vecgada vakara spēļu turnīrs

Azartiskajiem un jautrību mīlošajiem noteikti ies pie sirds doma par nakti, kas aizvadīta rotaļās vai stratēģiskās galda spēlēs. Un galvenais – jāatceras, ka uzvar draudzība un spēļu mērķis ir saliedēt.

4. Aktīvā atpūta, sagaidot jauno gadu

Sagaidīt jaunu gadu uz kalna, snovojot vai slēpojot, vai arī ekstrēmākā pārgājienā pa mežu, vai varbūt izjādē ar zirgu ir labs veids kā nezaudēt tonusu un neapstāties kustībā. Ja nākamajā gadā plānots sasniegt jaunas virsotnes – iesildies tam jau vecgada vakarā.

5. Gadumijas ballīšu tūre pa hipsteru bāriem

Jo sevišķi, ja nekad tādos neesi bijis, izmest līkumu pa aktieru, mākslinieku un citu radošo personību iecienītajām atpūtas vietām ir lielisks veids kā iegūt jaunus iespaidus un paziņas.

6. Mājokļa pārvērtības jaunajā gadā

Videi ir ļoti liela ietekme uz cilvēka pašsajūtu un motivāciju. Tāpēc vakars un nakts, kas pavadīta izšķirojot sakrājušos bagāžu, atbrīvojoties no liekā un ienesot jaunas vēsmas interjerā pilnīgi noteikti būs lielisks stimuls turpināt pārvērtības arī dzīvesstilā.

7. Kultūras trieciendeva svētku vakarā

Ja visu gadu vakarus esi pavadījis skatoties vien Youtube atrodamos video un lasot dzelteno presi, palutini sevi ar klasiskās mūzikas koncertu operā, izrādi teātrī, jaunu grāmatu vai arī kino apmeklējumu. Turklāt latviešu kino šis bijis nozīmīgs gads un uz lielajiem ekrāniem parādījušās daudzas kvalitatīvas un spēcīgas filmas, kas noteikti jāredz.

Ja plānu realizēšanai tomēr pietrūkst naudas, nevajag atmest visam ar roku – talkā nāks patēriņa kredīts. Vietnes Netcredit.lv mērķis ir piedāvāt pēc iespējas korektāku ātro kredītu salīdzinājumu, lai būtu vieglāk izvēlēties sev izdevīgāko pakalpojuma sniedzēju. Un atceries, ka jāaizņemas atbildīgi, izvērtējot savas iespējas aizdevumu atmaksāt!