Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Idejas rudens baudīšanai Jelgavā un apkārtnē

Jelgava, foto - 1188

Jelgava, foto - 1188

Rudens ir krāšņo skatu un bagātīgo garšu gadalaiks. Jelgavas reģionālais tūrisma centrs JRTC aicina ciemos uz Jelgavu, kur iespējams sajust rudeni ar visām maņām. Ieraudzīt, kā pilsētas parki krāsojas košos toņos no 3 pilsētas augstākajiem punktiem, doties lidojumā ar gaisa balonu, sajust zem kājām čabošas lapas, redzēt, kā top krāsainākie pilsētas gardumi, kā arī baudīt siltus dzērienus un spēcinošas maltītes no rudens veltēm.

Kur Jelgavu skatīties no augšas?

Šī gadalaika skaistākās krāsas no augšas iespējams apskatīt no Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa skatu laukuma, no Ģederta Eliasa vēstures un mākslas muzeja balkoniņa un no skatu torņa Pils salā. Savukārt drosmīgākie pilsētas iedzīvotāji un viesi, iepriekš piesakoties, var doties lidojumā ar gaisa balonu.

Aktīvās atpūtas iespējas Jelgavā

Aktīvās atpūtas cienītāji rudens siltajās dienās vēl var pagūt izbraukt ar kartingiem, doties pilsētas apskatē iznomājot Pasta salā elektroskrejriteni vai elektroskūteri, vai doties pastaigā pa lielākajiem pilsētas parkiem- Raiņa, Stacijas, Uzvaras un Jelgavas pils parku.

Iespēja doties pārgājienā

Rudenī Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja Jelgavas ekspozīcija, iepriekš piesakoties, aicina ikvienu doties nepilnus 8 km garajā pārgājienā, kur ir iespēja iepazīt dzelzceļa darbībai svarīgo infrastruktūru: Jelgavas staciju, lokomotīvju depo, dzelzceļnieku dzīvojamo māju rajonus, Jelgavas mezgla dzelzceļnieku klubu, slimnīcu un daudz ko citu.

Kur nobaudīt gardumus un dzērienus?

Gardēžus patīkami pārsteigs Karameļu darbnīca, kur top pilsētas saldākie un krāsainākie našķi. Šeit, iepriekš piesakoties, var vērot saldumu gatavošanas procesu, kā arī iegādāties karameles, marmelādes, zefīrus, saldumu komplektus un daudz ko citu. Savukārt jaunajā alus darītavā "Viedi" var izzināt alus tapšanas procesu, degustēt dzērienus un tos iegādāties.

Rudens aktivitātes aicinām papildināt ar siltiem dzērieniem līdzņemšanai un gardām maltītēm no rudens veltēm kādā pilsētas kafejnīcā vai restorānā.

Lasi arī:

  • Lidojums ir oriģināla dāvana
  • Savvaļas zirgi Jelgavā un SV. Trīsvienības baznīcas tornis
  • Ideja brīvdienām – tūrisma un kultūras centrs Vecauces pils
  • 10 vietas, kur doties un ko apskatīt Zemgalē

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...