Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ideju saraksts Vecgada dienai un vakaram

Idejas Vecgada dienai un vakaram, Image by Free-Photos from Pixabay

Idejas Vecgada dienai un vakaram, Image by Free-Photos from Pixabay

Šogad daudzus māc neliels apmulsums – kā pavadīt svētkus, ja nav ļauts pamest mājas un satikties ar draugiem? Ir jāmācās justies labi pašam ar sevi, jāmācās sajust svētkus dziļi sevī un galu galā – arī nedaudz padomāt par sevi. Par laimi, ir pieejamas arī mūsdienu viedās tehnoloģiijas, līdz ar to draugi un radi nav vairs netveramā attālumā, bet viens zvans un Tu jau vari ieskatīties viņiem acīs. Bet kā radīt šo svētku sajūtu un ko sadarīt visu pārējo dienu?

Lūk, neliels plāniņš:

1. Sāc ar izgulēšanos! Kad vēl Tu varēsi tik netraucēti atpūsties? Galu galā, pirmssvētku un pandēmijas laiks patiešām ir ietekmējis cilvēku miega kvalitāti, tādēļ ir svarīgi atpūsties.

2. Izmēģini dienu sākt ar nelielu sevis palutināšanu – vēlās brokastis un kāds virtuālas jogas treniņš. Pat, ja nekad iepriekš to neesi vēl veicis – varbūt tieši šis ir brīdis, kad beidzot atslābt un sajusties harmonijā ar sevi?

3. Padomā par svētku noskaņu savās mājās – sakārto telpu ap sevi, padomā, kur varētu būt individuālais fotostūrītis? Varbūt Tev ir mājās aizķērušies baloni? Īstais laiks tos likt lietā! Noderēs arī sveces atbilstošos toņos.

4. Izveido sava aizgājušā gada foto albūmu ar svarīgākajiem aizraujošajiem notikumiem. Vari to darīt arī virtuāli – atlasi fotogrāfijas un saliec atsevišķā mapē un vēlāk, pč svētkiem attīsti tās. Būsi pārsteigts, cik daudz šogad ir bijuši arī skaisti mirkļi! Tieši tie ir tie, kurus vajag atcerēties un pārcilāt, tas palīdz fokusēties uz pozitīvo! Turklāt fotogrāmata varbūt arī lieliska dāvana kādam mīļam cilvēkam.

5. Vari veidot savu 2021.gada sapņu vizualizāciju. Tā ir lieliska nodarbe mērķu izvirzīšanai vai vienkārši atpūtai, ko vari veikt gan vienatnē, gan kopā ar ģimeni. Tev būs vajadzīgi vecie žurnāli un avīzes – pāršķirsti tos un izgriez attēlus, kas Tevi uzrunā. Pēc tam pielīmē tos pie kartona lapas un novieto to vietā, kur varēsi to aplūkot katru dienu.

6. Saposies! Svētku sajūta neatnāks treniņbiksēs. Neraugoties uz to, ka esi mājās – padomā, ko vilksi mugurā – varbūt tā ir sen nevilktā skaistā kleita? Bet varbūt izlasi, kādas ir Tavas veiksmes krāsas 2021.gadā un no kādām krāsām vajag izvairīties un piemeklē apģērbu atbilstoši savai horoskopa zīmei?

7. Uzraksti savas Jaungada apņemšanās. Tā kā Tu šogad paliec mājās, Tev būs papildu laiks, lai strādātu pie jaunā gada apņemšanās. Mēģini aptvert dažādus virzienus - tādas lietas kā karjera, veselība, finanses un pašattīstība - un sagatavojies pavadīt lielisku nākamo gadu!

8. Spēlējiet spēles ar ģimeni! Un – galu galā, to var darīt par attālināti, piemēram, šarādes var spēlēt arī ar draugiem videozvana laikā.

9. Uzjauc gardu kokteili vai pagatavo olu liķieri un pacel tostu par aizejošo gadu! Lai tas dodas projām un dod vietu jaunajam! Lūk, dažas Tostu idejas.

10. Piešķir garšu savam Svētku vakaram. Pagatavo kādu gardu našķi savai ģimenei, piemēram, izcilu desertu vai vismaz gardos, ātros pīrādziņus - māja smaržos un vēderā ielīs silta laimes sajūta.

11. Izdejojies! Nav svarīgi, vai mājās esi viens vai ne – tas netraucē tev uzlikt mūziku un dejot līdz pagurumam. Ja nevari saņemties to darīt viens – atrodi kādu virtuālu ballīti un pievienojies! Būs jautri!

12. Lej laimes un izmēģini dažādus interesantus Vecgada maģijas rituālus! Tas patiešām var būt labs un jautrs vakara pavadīšanas veids. Turklāt, lai lietu laimi, nebūt nav obligāti nepieciešamas alvas figūriņas - mēs esam atraduši arī alternatīvu ideju, kas noteikti noderēs.

13. Izlasi horoskopus! Galu galā tā ir patiešām aizraujoša nodarbe un kad tad vēl, ja ne Vecgada vakarā!

14. Izlasi, ko saka Vecgada ticējumi!

Kas ir Tavā Vecgada dienas plānā?

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...