Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ieradumi, kas burtiski apēd cilvēka enerģiju

Cilvēka enerģija, Image by Sergey Katyshkin from Pixabay

Cilvēka enerģija, Image by Sergey Katyshkin from Pixabay

Daudziem pazīstami ir ikdienišķi ieradumi, kas atņem enerģiju un rada nogurumu, vairo spriedzi un negatīvas emocijas. Iespējams, rodas vēlēšanās visu pamest un kaut kur aizbraukt, lai izvairītos no problēmām un sadzīves apstākļiem, jo mēs cenšamies vainot jebkuru, bet ne paši sevi. Tomēr visu problēmu avots parasti slēpjas mūsu domāšanā un tipiskās kļūdās, kuras pieļaujam katru dienu.

Atbrīvojieties no šiem paradumiem, un jūsu dzīve noteikti mainīsies!

Neatmaksāti parādi un līdz galam nepadarīti darbi

Dzīve atbilstoši līdzekļiem sniedz stabilitātes un pastāvības sajūtu. Bez šaubām, ir grūti atteikties no iespējas iegūt vēlamo lietu ātrāk, bet jāpieņem lēmums, vai šī lieta ir tik svarīga, lai šķirtos no miera un komforta.

Sadaliet visas lietas kategorijās. Ļoti svarīgās pacentieties paveikt tuvākajā laikā. Svarīgās var atlikt uz noteiktu laiku. Pārējo var atlikt uz nenoteiktu laiku.

Kad jums būs plāns, grafiks, termiņi katrā lietā, jums būs daudz vieglāk un ērtāk tikt galā ar visiem darbiem.

Pastāvīga pagātnes pārcilāšana prātā

Kas būtu noticis, ja jūs kādā situācijā būtu rīkojies citādi – tas jau vairs nav tik svarīgi. Vērtējiet jebkuru situāciju kā pieredzi. Izdariet secinājumus no tās. Izmantojiet savu pieredzi nākotnē.

Nekārtība mājoklī

Kārtības uzlabošana ir lielisks veids, kā izjust kontroli pār savu dzīvi, jo rezultāts tiek panākts ātri, un jūs automātiski sākat domāt, ka spējat to iegūt arī citās jomās.

Jebkāda nekārtība – ne tikai laika zaudēšana, lai atrastu vajadzīgo, bet arī nekārtība dvēselē, diskomforts, nogurums.

Brīvdienas lielos tirdzniecības centros

Iepirkšanos nevajadzētu uztvert kā izklaidi, jo tā prasa daudz enerģijas un spēka. Noguruši vīrieši, cilvēku pūļi un kliedzoši bērni noteikti neuzlabos noskaņojumu.

Ja jums ir jāiegādājas produkti vai jānopērk kaut kas konkrēts, dariet to un dodieties tālāk savās darīšanās.

Bez šaubām, jums palīdzēs nepieciešamo pirkumu saraksts – tā jūs ietaupīsiet ne tikai laiku un garīgo spēku, bet arī naudu.

Saskarsme tikai ar sava dzimuma pārstāvjiem

Ja darbā un ārpus darba kontaktējieties tikai ar sava dzimuma pārstāvjiem, tas nav nekas labs. Arī pretējai enerģijai ir jābūt jūsu dzīvē!

Miega un fiziskas slodzes trūkums

Miegs ir svarīgs dzīves komponents, tā trūkums atspoguļojas arī jūsu emocijās, un, visbiežāk, svarā – tie, kuri maz guļ, ātri kļūst apaļīgāki. Atrodiet laiku jebkurai fiziskai slodzei – tas ir noderīgi un patīkami ne tikai ķermenim, bet arī garam.

Novecojusi garderobe

Lietas, no kurām jūs esat noguruši. Apavi ar noberztiem purngaliem, nošķiebtiem papēžiem. Atrodiet budžetu garderobes atjaunošanai! Apģērbam, apaviem un aksesuāriem jāiepriecina.

Apkārtējie cilvēki

Enerģiju parasti “apēd” tie cilvēki, kuriem patīk sūdzēties par dzīvi.

Jūs domājat, ka no jums gaida padomus, tāpēc sniedzat tos un sagaidāt, ka cilvēks sekos rekomendācijām, situācija mainīsies. Bet tā parasti nenotiek. Tāpēc centieties neļauties ilgām diskusijām par svešām problēmām.

Mēģiniet ievirzīt sarunu par kādu neitrālu tematu, kas var būt interesants arī jums.

Ja jums tūkstošreiz sūdzas par vīru, bērniem, darbu, tas nozīmē, ka cilvēks nevar tikt galā ar šo problēmu. Bez šaubām, viņam vajadzīga profesionāla palīdzība. Bet šo palīdzību sniedz speciālists, nevis jūs.

Ieplīsuši trauki, vecas virtuves ierīces

Ieplīsuši trauki nes negatīvu enerģiju. Tādas lietas bez žēlastības jāizmet. Labāk, ja jums ir viena skaista un iecienīta tase nekā desmit, bet briesmīgā stāvoklī.

Ēšana pie televizora, negaršīgs ēdiens

Ļoti svarīgi ir tas, kā mēs ēdam un ko mēs ēdam. Ja jūs turat šķīvi uz ceļiem pie televizora, tas nozīmē tikai vienu – jūs tieši tāpat izturaties pret pārējiem dzīves priekiem!

KĀ AIZSARGĀTIES PRET ENERĢĒTISKAJIEM VAMPĪRIEM, LASI ŠAJĀ RAKSTĀ!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...