Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ierobežos satiksmi Brīvības gatvē. Esi vērīgs!

Satiksmes ieroebežojumi, foto by manfredrichter, pixabay.com

Satiksmes ieroebežojumi, foto by manfredrichter, pixabay.com

Saistībā ar ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūves darbiem ierobežos satiksmi Brīvības ielā, ziņo Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.

Kādi plānojas ierobežojumi Brīvības ielā:

  • no 6. līdz 7. aprīlim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Brīvības gatvē pie pagrieziena uz Berģiem virzienā no centra, slēdzot kreiso brauktuves joslu abos braukšanas virzienos;
  • no 8. aprīļa līdz 20. maijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Brīvības gatvē pie Jaunciema gatves savienojuma ar Brīvības gatvi virzienā uz centru;
  • no 12. aprīļa līdz 20. maijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Brīvības gatvē 140 m garā posmā aiz autobusa pieturvietas “Brīvdabas muzejs” (virzienā uz centru).
Darbu veicējiem uzdots nodrošināt ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas minētajos ielas posmos) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī sabiedriskā transporta satiksmi un sabiedriskā transporta pagaidu pieturvietas izveidošanu, un informācijas par pieturvietas pārcelšanu izvietošanu.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...