Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Intars Busulis atklāj privātas detaļas par iepazīšanos ar sievu

Intars Busulis, 1188 Play ekrānšāviņš

Intars Busulis, 1188 Play ekrānšāviņš

Iepazīšanās ar tālejošām sekām – tā var sacīt par Intara Busuļa un viņa mīļotās sievas saskatīšanos. Viesojoties “STV Pirmā!” sarunu šovā “Kad viņas satiekas” populārais dziedātājs Intars Busulis atklāj, ka ar savu dārgo ir pazīstami jau kopš pusaudžu laikiem un sākuši draudzēties, kad viņai bijis 14, bet viņam - par dažiem gadiem vairāk.

Tas bijis vēl nu jau leģendām apvītajos deviņdesmitajos, kas, vismaz Talsos, kur pagājusi dziedātāja bērnība, bijis patiešām traks laiks. Valdījušas naidīgas attiecības starp “reperiem” un “rokeriem”, 14- 15 gadus veciem pusaudžiem nav bijis nekādu šķēršļu apmeklēt krogus un diskotēkas, un “sadot pa muti” ticis uzskatīts par normālu attiecību risināšanas veidu.

Bieži vien uzskata, ka tik agrīnas draudzības tā arī paliek kā “bērnības atmiņas” bez nopietna turpinājuma, taču šim pārim ir izdevies pierādīt pretējo – nesen viņi nosvinēja laulības 20.gadadienu jeb “porcelāna kāzas”, un kopā audzina četrus burvīgus bērnus. Bet, cik dramatiski pagājusi abu attiecību pirmā nedēļa, un kādu upuri dziedātājam nācies nest, lai būtu kopā ar mīļoto, skaties 1188 Play video

Sarunu šovu “Kad viņas satiekas” skaties otrdienās, 21:35, STV Pirmā! un jebkurā sev ērtā laikā 1188 Play.

Skatieties arī:

Kādas dāvanas Busulim sūta sievietes ?

Nauris Brikmanis par to, kā pārvarēt laulības krīzi

Saulietes un Janičenoka jaunības mīlas stāsts un atceltās kāzas


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...