Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Intriga atklājusies - Agrita iepazīstina ar savu daudz jaunāko draugu

Agrita Bindre-Blumenaua, 1188 Play ekrānšāviņš

Agrita Bindre-Blumenaua, 1188 Play ekrānšāviņš

Pašmāju realitātes šova “Ģimene burkā” izskaņā tā skatītājus pārsteidza intriga – četru bērnu māmiņa Agrita Bindre – Blumenaua devās uz romantisku randiņu ar krietni jaunāku klubiņā satiktu puisi. Kavaliera seja un personība tobrīd vēl netika atklāta, bet nu šī intriga ir atrisinājusies veidā, kā reti kurš to gaidīja. Izrādās, ka Agrita ar jauno puisi ir turpinājusi satikties visu vasaru; vēl vairāk – viņu attiecības veidojas nopietnas un Jānis (jā, šķiet šis vārds Agritai bija un būs liktenīgs) jau paspējis atrast kopīgu valodu ar Agritas bērniem.

Mazais Marks pat bērnišķīgi aizkustinoši paziņo, ka “tas ir mūsu tētis Jānis .. mūsu iepriekšējais tētis arī bija Jānis.” Var just, cik ļoti mazajam pietrūcis pieauguša vīrieša uzmanības, un vēl arī Marks atzinīgi novērtē to, ka “jaunais tētis” atnesis mammai puķes un bērniem – gardu torti.

“Man bērni patīk un es viņiem laikam arī” – Jānis atzīst, ka izveidot kontaktu ar Agritas četrotni nav bijis grūti. Pusaudze Estere gan sākumā bijusi visvairāk apmulsusi un izvairīga, bet arī tas laika gaitā izlīdzinājies.

Ko Agrita domā par šo jauno attiecību perspektīvu, un vai saglabās jebkādus kontaktus ar bijušo vīru – to uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Agrita dodas uz randiņu ar jauno pielūdzēju

Ar kuru no Jāņiem Agrita būs kopā - neliels ieskats jaunajā sezonā

Kā vientuļā māmiņa Agrita tiek galā ar ģimenes finansēm ?

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...