Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ints Teterovksis par to, vai ir vērts glābt "saplīsušas" attiecības

Ints Teterovskis, 1188 Play ekrānšāviņš

Ints Teterovskis, 1188 Play ekrānšāviņš

Populārais diriģents Ints Teterovskis, kuru sabiedrībā allaž ierasts redzēt smaidīgu un pozitīvi noskaņotu, raidījumā “Kad viņas satiekas” atklāj, ka viņa privātajās attiecībās ar cilvēkiem gan ne vienmēr gājis tik gludi, un ne viens vien “duncis mugurā” arī ir saņemts. Sarunā diriģents dalās interesantās pārdomās par to, vai jebkuras attiecības vispār ir vērts un vajag glābt?

“Man patika tie laiki, kad skolās mācīja glītrakstīšanu. Tas cilvēkbērnu pakāpeniski pieradināja pie domas, ka pirmais mēģinājums nekad nebūs perfekts, bet ir jādara vēl un vēlreiz, lai sasniegtu rezultātu. Taču ar attiecībām ir sarežģītāk .. Es uzskatu, ka “saplīsušas” attiecības nevajag glābt. Jo tas iemesls, kāpēc “saplīsa” jau tevī dzīvo, tu no tā nevari aizbēgt. Būs līdzīga situācija, un “saplīsīs” atkal .. Ar tādām, kas tikai “ieplīsušas” – jā, varbūt ir vērts piestrādāt. Ja laikus pamani to punktu, kad viss sāk greizi.”

Bet kā pats simpātiskais diriģents tiek pāri sirdssāpēm, un vai spēj pret otru cilvēku būt līdz galam atklāt un izrunāt sāpīgās lietas, kas attiecībās ir tik svarīgi? To, kā arī citas negaidītas nianses, uzzināsit noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Kāpēc Ints Teterovskis publiski neafišē savas attiecības?

Aktieris Ģirts Krūmiņš par drosmi "iznākt no skapja" un sākt jaunu dzīvi

Anna Šteina par to, kādēļ viņai nav izdevies izveidot attiecības


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...