Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Izbalsošana "Ērkšķos" noslēdzas ar dusmām un lamāšanos

Caur ērkšķiem uz... Gunita, 1188Play ekrānšāviņš

Caur ērkšķiem uz... Gunita, 1188Play ekrānšāviņš

Kārtējā izbalsošana nākusi ar skumjām ziņām košās “Ērkšķu” Gunitas faniem – šoreiz mājup jādodas tieši viņai, vienai no pamanāmākajām projekta dalībniecēm. Jau iepriekš Gunita minējusi, ka starp pārējām dāmām jūtoties kā “vilku barā” un lai arī kā centās, izskatās, ka tomēr nav iemantojusi kolēģu uzticību, jo iekšējā balsojumā tika nosaukts tieši Gunitas vārds. Arī eksperti šoreiz ir skarbi pret efektīgo dāmu, kā rezultātā Gunita, dusmīgi lamājoties, projektu pamet.

Kravājot mantas viņa neslēpa savu aizvainojumu un to, ka jūtas nodota: “Mēs mīļi runājamies, te pēkšņi šāds rezultāts. Es viņas atbalstīju, visu pēdējo atdevu. Bet nu lūk – es jau necerēju uz finālu. Bet paldies, ka man samelojāt. Cūciski jūs izrīkojāties!”

Tikmēr “Caur ērkšķiem uz…” vadītājs Jānis Bukums vēlēja veiksmi Gunitai un mudināja turēt mugurkaulu stingru un atrast savu ceļu: “Ceru, ka tu kaut ko iemācījies un secināji. Ceru, ka tev kaut kas noderēs. Joprojām nepamet sajūta, ka tu maldies tajā tumšajā mežā un netiec no viņa ārā. Novēlu, lai tev dzīvē viss izdodas.”

Atgādinām, ka dāmu ceļš šajā sezonā ved caur zīmīgiem pieturas punktiem – pabijušas Bruknas muižā un sazemējušās ar dabu lauku kempingā, dāmas nu nonākušas greznā villā, kur strādās ar sevi turpmākās nedēļas. Atgādinām, ka “Caur ērkšķiem uz…” skatāms ceturtdienu vakaros “STV Pirmā!” kā arī jebkurā ērtā laikā internetā Tet TV+

Par "Ērkšķiem" lasi arī šeit:Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...